Захист дуже підвів! Трубін пропустив тричі за 20 хвилин у Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Бенфіка Анатолія Трубіна у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів приїхала в гості до Реал Сосьєдад. Український голкіпер уже звично вийшов у стартовому складі лісабонської команди.

У першому таймі господарі створили справжнє пекло для Бенфіки. Уже на 6-й хвилині Реал Сосьєдад повів у рахунку. Після навісу від Муньйоса Меріно з декількох метрів вколотив м’яч головою у кут воріт Трубіна – без шансів для українця – 1:0.

На 11-й хвилині іспанці подвоїли перевагу. Але не обійшлося без допомоги Бенфіки. Півзахисник "орлів" Флорентіну вивів віч-на-віч із Трубіним нападника Реал Сосьєдад Оярсабаля, який впевнено переграв голкіпера – 2:0.

На 15-й хвилині знову забив Меріно, але, на щастя для Бенфіки, цей гол не зарахували через гру рукою від іспанця.

Але на 21-й хвилині рахунок таки став 3:0 на користь господарів. Барренечеа у штрафному майданчику обіграв захисника і потужно пробив у дальній кут – знову без шансів для Трубіна.

На 29-й хвилині іспанці втратили супернагоду, щоби забити. Арбітр призначив пенальті у ворота Бенфіки, але Мендес не зумів реалізувати одинадцятиметровий – м’яч після його удару влучив у стійку та вилетів у поле.

Більше, у першій половині зустрічі команди моментів не мали.

Бенфіка ж подарувала надію на камбек своїм фанам на старті другого тайму Рафа Сілва після передачі від Отаменді відквитав один м'яч. Однак, це все, на що спромоглася португальська команда.

Тож, лісабонці поступають 1:3 і втрачають усі шанси на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів. Тепер єдине, на що може розраховувати Бенфіка це прохід у Лігу Європи