Заміна спрацювала! Динамо відігралося у вогняному матчі з Шахтарем. ВІДЕО

Біло-сині зійшлися з гірниками.

У неділю, 27 жовтня, відбувся поєдинок 11-го туру УПЛ, в якому зіграли київське Динамо та донецький Шахтар.

Команди видали бойовий початок. З перших секунд поєдинку стало зрозуміло, що ніхто не захоче віддавати перевагу у руки суперника. Вже на 5-й хвилині підопічні Пушича створили гольовий момент, в ході якого пробивав Зубков – Бущан опинився на місці. Через декілька хвилин знову Шахтар організував атаку, на цей раз м’яч влучив у поперечину після удару Зубкова!

У середині першого тайму гірники могли відкривати рахунок, але Сікану не вистачило точності.

Шахтар мав чимало можливостей вразити ворота Бущана, але донеччан підвела результативність. Тож, на перерву команди пішли на перерву з нулями на табло 0:0.

А от на початку другого тайму Шахтар зміг забити! Це відбулося на 48-й хвилині. Після подачі з кутового відбувся невеликий хаос, але Бондаренко зорієнтувався та заштовхнув м'яча у сітку воріт — 1:0!

На 52-й хвилині Динамо могло відігратися, проте, Волошин пробив дуже невдало.

Трохи згодом Шахтар залишився в меншості. Криськів дуже грубо зіграв проти Біловара, за що отримав пряму червону картку.

Кияни поступово почали створювати свої моменти. Так, на 74-й хвилині Бражко завдавав дальнього удару — вище воріт. А ось на 87-й хвилині Динамо скоротило відставання від донеччан! Караваєв, який вийшов на заміну 3 хвилинами раніше, після подачі з лівого флангу на дальню штангу пробив низом з льоту — 1:1!

У підсумку, Динамо та Шахтар зіграли внічию 1:1 в українському Класичному.