Заміни спрацювали! Збірна України U-21 перемагає у першому матчі відбору до Євро. ВІДЕО

Молодіжна збірна України U-21 стартувала у кваліфікації до Євро-2025 перемогою над Північною Ірландією.

Це був перший офіційний поєдинок для нового тренера молодіжної команди Унаї Мельгоси, якого призначили наприкінці липня. На зустріч із Північною Ірландією  іспанський наставник випустив наступний склад:

Перший справді небезпечний момент створили саме українці у середині першого тайму. Вони перехопили м’яч на чужій половині поля, Брагару увійшов до штрафного майданчика і сильно пробив – голкіпер відбив на кутовий.

Потім той же Брагару протягнув м’яч і крутив у дальній кут із лінії штрафної зони, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Та згодом синьо-жовті ледь самі собі не привезли гол. Салюк скидав головою на Нещерета, але передача вийшла заслабкою і українського голкіпера випередив Маршалл, який у дотик перекинув воротаря Динамо. На щастя, підстрахувати своїх партнерів встиг Віталій Роман, який виніс м’яч з лінії.

Наприкінці першої половини зустрічі непоганий момент мав Смоляков. Лівий захисник опинився у штрафному майданчику суперника і пробив у ближній кут – голкіпер Північної Ірландії забрав м'яч до рук.

У другому таймі картина гри майже не змінилася. Північна Ірландія ледь не усією командою відбивалася на своїй половині поля і намагалася шукати щастя у контратаках. Тому пройти такий захист суперника українцям не вдавалося.

Тож, щоби якось пожвавити гру команди Унаї Мельгоса вдався до замін, які і принесли результат на 70-й хвилині. Роман віддав до штрафного майданчика на Квасницю, який вийшов замість Волошина, той відпасував далі на Краснопіра (замінив В’юнника), нападник притримав корпусом м’яч і відкотив під удар Роману, захисник Руха в дотик пробив у кут воріт – 1:0.

Більше гольових моментів у матчі не було і молодіжна збірна України здобуває перемогу в першому матчі відбору до Чемпіонату Європи.