Замінили в перерві і вирішив піти. Колишня зірка Реала та Арсенала завершує кар'єру

Месут Озіл завершує кар'єру гравця, повідомляє ТMW. Після матчу з Кайсеріспором (0:1) півзахисник Істанбул Башакшехір на тренуванні звернувся до партнерів по команді, заявивши про бажання розірвати контракт із клубом і завершити кар'єру гравця. 34-ри річного чемпіона світу турбують травми, через які він не може повернутися на свій високий рівень.

Замінили в переві і вирішив піти. Колишня зірка Реала та Арсенала завершує кар'єруPhoto by Getty Images

Цього сезону на рахунку Озіла лише 8 матчів (187 зіграних хвилин) за Істанбул Башакшехір.