Запалення хитрості. Керівництво УАФ маніпулює в суді "рецидивом" тяжкої хвороби

Відсторонені працівники УАФ продовжують влаштовувати вистави в суді.

29-го травня мало відбутися Апеляційне засідання на рішення слідчого судді Печерського районного суду Білоцерківця від 17-го лютого, за яким Андрія Павелка відсторонили від посади президента УАФ до 17-березня 2023-го року. Відчуваєте абсурдність ситуації і безчесття Андрія Павелка? Термін рішення про відсторонення Павелка до 17-го березня вже давно сплив, а апеляція досі триває, бо функціонер постійно знаходить причини перенести засідання (то через зайнятість адвокатів, то через коронавірус самого Павелка, який пройшов за 5 днів). 

Андрій ПавелкоPhoto by Getty Images

Отож, апеляційне засідання в цій справі мало відбутися 29-го травня, ключове слово «мало», оскільки воно так і не відбулося? А знаєте чому? Бо адвокат Павелка Сергій Бойко знову не з’явився до суду… Улюблена тактика Андрія Павелка, дуже оригінально. За словами самого Павелка, його захисник підозрював у себе коронавірус, оскільки контактував з особою, яка хворіє, тому і не прийшов.

Наші захисники в різних справах, саме головне, що мій основний захисник, на жаль, зараз під питанням по коронавірусу. В нього був контакт з особою, яка хворіє, – сказав Павелко на засіданні 29-го травня.

Примітно, що перед цим, у квітні, в самого Павелка був коронавірус, принаймні за документами. Адже 3-го квітня він здав позитивний плр-тест, а вже через 5 днів, 8-го квітня, святкував у ресторанні із своїми поплічниками переобрання до Виконкому УЄФА. Схоже, коронавірус в УАФ це якась корпоративна хвороба чи відмазка.

А тепер найцікавіше цей же адвокат Сергій Бойко 30-го травня мав представляти Юрія Запісоцького під час іншої апеляційної справи, але теж не прийшов. Утім Запісоцький у судді назвав іншу причину, неявки, а не підозру на коронавірус, як день тому заявляв Павелко. Запісоцький сказав, що його представник відсутній, бо працює на іншій справі.

Юрій ЗапісоцькийФото: УАФ

Ваша честь, не можу наразі коментувати, тому що у адвоката свій графік судових засідань, очевидно, наскільки воно виправдано… він визначає пріоритети своїх справ, – сказав Запісоцький 30-го травня.

Підсумуємо, 29-го травня, Павелко каже, що його адвокат відсутній через підозру на ковід, а наступного дня Запісоцького під час слухання своєї справи, заявляє, що цей же адвокат не прийшов, бо працює на іншій справі і жодної згадки про коронавірус. Схоже, що функціонери УАФ заплуталися і не змогли домовитися, що треба говорити. Воно й не дивно, адже суд заборонив Павелку і Запісоцькому спілкуватися між собою. Тепер домовитися про спільні «відмазки» ( а інакше постійні неявки адвоката на засідання не назвеш) не виходить.

Тепер для Павелка і Запісоцького призначили захисників із центру надання правової допомоги.

Читайте також: Форвард для Анчелотті! Реал збирається орендувати нападника збірної Іспанії

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також