Запізно увімкнули характер! Арсенал вириває нічию з 1:3 в аутсайдера АПЛ. ВІДЕО

У матчі 32-го туру АПЛ Арсенал у себе вдома на Емірейтс приймав Саутгемптон, який йде останнім у чемпіонаті Англії.

До стартового складу канонірів повернувся Олександр Зінченко, який попередню зустріч із Вест Гемом пропускав через проблеми з пахом

Початок матчу в господарів поля вийшов провальним. Уже на перших секундах вони пропустили. Рамсдейл віддав невдалу передачу на суперника, яким виявився Алькарас, і футболіст Саутгемптона ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

На 14-й хвилині господарі "горіли" вже 0:2. Каноніри обрізалися в центрі поля, Алькарас розрізною передачею вивів віч-на-віч з Рамсдейлом Волкотта і той в дотик прошив голкіпера Арсенала.

І тут свої лідерські якості проявив Олександр Зінченко. Українець після другого пропущеного м’яча зібрав усю команду в коло і сказав щось, щоби заспокоїти команду та мотивувати партнерів, які були дещо приголомшені, пропустивши двічі за 14 хвилин.

І, схоже, слова лівого оборонця Арсенала спрацювали. Адже вже 20-й хвилині підопічні Артети відквитали один гол. Сака прорвався по правому флангу, прострілив на одинадцять метрів, де був Мартінеллі і бразилець в дотик вколотив м’яч у сітку воріт – 1:2.

У доданий до першого тайму час Саутгемптон врятував Алькарас, який виніс м'яч головою з лінії воріт після удару від Вайта.

По перерві Арсенал максимально активно розпочав діяти попереду, але всі атаки команди розбивалися об захист Саутгемтона. Натомість свою нагоду знайшли гості.

На 66-й хвилині після подачі з кутового відзначився Чалета-Цар. Гравець "святих" після скидання головою від партнера по команді спокійно переправив м’яч у сітку воріт Рамсдейла – 1:3.

Майже одразу після цього міг забивати Жезус, але бразилець з меж воротарської зони пробив вище.

Олександр Зінченко покинув поле на 72-й хвилині з оцінкою 5,8 балів від Whoscored. Здавалося, що гра йде до перемоги Саутгемтона, але Арсенал наприкінці зустрічі сказав своє слово.

Подарував надію фанам Арсенал Едегор. Капітан канонірів на 88-й хвилині ударом з-за меж штрафної зони відіграв один м'яч – 2:3.

А ще за дві хвилини Сака вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок у зустрічі 3:3.

У доданий час Троссард дальнім пострілом влучив у поперечку! Проте, на жаль, каноніри так і не встигли вирвати перемогу в цій зустрічі.

Після 32-х зіграних турів Арсенал має 75 очок, а в Ман Сіті, який йде другим, 70 пунктів, але вони зіграли на дві гри менше (а це потенційно 6 очок). Тепер ключовим поєдинком стане протистояння Манчестер Сіті та Арсенала, яке відбудеться 26-го квітня.