Заруби не вийшло. Шахтар впевнено переграє Зорю

Після надважкого, але переповненого позитивними емоціями кубокового матчу з Динамо Шахтар вдома приймав Зорю.

Гірники на тривалий термін втратили лідера команди – Марлоса, тому у поєдинку з луганцями Фонсека випустив Соломона.

Знайшлося місце на полі і для новачка Тете. Саме бразилець став героєм початку зустрічі для господарів, заробивши на 15 хвилині матчу пенальті (дуже легко Тете обіграв Литвина, який необачно виставив ногу і збив суперника). Пенальті впевнено реалізував Коваленко – 1:0.

Зоря відповіла супершансом Будківського. Кремезний нападник виграв боротьбу на кутовому у Кривцова і пробив – м’яч після рикошету від захисника Шахтаря летів під поперечку, але класна реакція Пятова врятувала господарів.

У другому таймі в атаку пішла Зоря, а забив майже одразу Шахтар! Коваленко через Тайсона розігнав швидку атаку, потім обігрався в дотик із Соломоном і віддав у штрафний майданчик, де Кайоде, увірвавшись, подвоїв рахунок – 2:0.

Міг за декілька хвилин Кайоде оформлювати дубль, але у простій ситуації не зумів обробити зручний пас від Тайсона. Ворота були майже порожні…

Соломон був ближчим до гола за свого нігерійського партнера. Проте, після класного забігання і обіграшу з Тете, забити ізраїльтянину завадив Луїс Феліпе.

Зоря попри всі потуги забити бодай м’яч змогла створити лише напівмомент Луньова. А от Шахтар поставив масну крапку у матчі зусиллями Майкона, який вдало зіграв на добиванні після пострілу Степаненка – 3:0, Шахтар впевнено перемагає Зорю.