Збірна України запалила перед Євро-2024! Команда Реброва перемогла 4:0. ВІДЕО

Збірна України зіграла з Молдовою в рамках підготовки до Євро-2024.

На цю зустріч Сергій Ребров обрав наступний склад: Андрій Лунін, Віталій Миколенко, Микола Матвієнко, Ілля Забарний, Юхим Конопля, Тарас Степаненко (к), Микола Шапаренко, Михайло Мудрик, Георгій Судаков, Віктор Циганков, Роман Яремчук.

З перших же хвилин збірна України заволоділа ініціативою, що втілилося у швидкому голі на 2-й хвилині поєдинку. Матвієнко з центральної лінії головою зіграв уперед, а Яремчук, вигравши боротьбу у Бабогла, потужно розстріляв ворота – 1:0!

Після пропущеного м’яча збірна Молдови зібралася, і створила свій перспективний момент. Посмак замикав передачу з кутового – м’яч опинився у руках Луніна.

Дуже болючий епізод для національної команди відбувся на 29-й хвилині. Лідер збірної Миколенко отримав пошкодження і був замінений на Зінченка. Віталій покидав поле зі сльозами на очах.

Наприкінці першого тайму Циганков подвоїв перевагу національної команди. Після гарної комбінації Судаков вивів Віктора на ударну позицію, який пробив чітко у дальній кут – 2:0.

Таким чином, підопічні Реброва пішли на перерву з переможним рахунком 2:0.

На старті другого тайму збірна України забила ще. Судаков відпасував на Довбика, а той, недовго вагаючись, вразив ворота суперника – 3:0.

Не встигла Молдова оговтатись після голу, як пропустила ще. Судаков прорвався до штрафної, обігрався з Довбиком та дуже сильно пробив – 4:0! Вже на початку другого тайму національна команда довела рахунок до розгромного, забивши м'ячі на різний смак.

Час від часу суперник України намагався щось створити, загострити гру, але усі спроби наблизитись до воріт команди Реброва нейтралізовувались нашими гравцями. Так, Постолакі з правого флангу бив у дальній кут, але Лунін зробив ефектний сейв.

У підсумку 4:0 – підопічні Реброва впевнено перемогли Молдову перед стартом Євро-2024.