Збірна України програє Греції. Шанси на ЄВРО-2019 зменшуються

Збірна України U-17 провела свій другий матч в еліт-раунді до ЄВРО-2019. Перший поєдинок проти Косово став переможним для українців. Голи Батагова і В’юнника та загалом впевнена гра збірної України – чудовий початок кваліфікації.

Наступним суперником команди Володимира Єзерського у другому турі стали однолітки із Греції. Збірній України потрібно було обов’язково перемагати, оскільки із чотирьох команд лише одна отримає путівку на ЄВРО. А в першому турі свою перемогу над греками здобула збірна Іспанії. Матч розпочався у позитивному руслі для команди Володимира Єзерського. Гра перебувала під контролем українців до 42-ї хвилини. 8 – 2 за ударами, 3 – 1 за кутовими на користь України, але все це перекреслило вилучення Бражка за 3 хвилини до перерви.

У другому таймі греки досить швидко скористались перевагою у кількості гравців. Цоліс забив вкрай важливий м’яч для своєї команди. Українці намагались звести гру хоча б до нічиєї. В середині тайму Володимир Єзерський випустив свіжих Кобака і Гончарука в атаку. Але усі намагання збірної України були марними. Греція здобула перемогу і обійшла нашу збірну в групі. Тепер Україна, Іспанія та Греція мають по 3 очки, але у піренейців ще матч в запасі проти Косово. Розв’язка у боротьбі за путівку на ЄВРО відбудеться в останньому турі. І тепер все залежатиме не тільки від нас.