Збірна України U-21 невдало стартувала на турнірі у Туреччині

Збірна України U-21 зіграла свій перший поєдинок на турнірі Antalya Cup 2021. Суперником українців була молодіжна збірна Болгарії.

На перший тайм українці вийшли у такому складі:

Скріншот УАФ

Вже на 10-й хвилині Назаренко вивів українців вперед — 1:0. Асист на рахунку Супряги.

Але на 21-й хвилині болгари зрівняли рахунок. Голкіпер збірної України Микита Турбаєвський невдало вибив м’яч від власних воріт, чим і скористався нападник збірної Болгарії. Форвард просто перекинув м’яч через нашого воротаря — 1:1.

На початку другого тайму болгари вийшли вперед. Таловєров сфолив майже на лінії власного штрафного майданчика, подарувавши супернику право на небезпечний штрафний. Гравець збірної Болгарії пробив у воротарський кут, але Турбаєвський з ударом не впорався — 1:2.

Україна так і не змогла нічим відповісти за той час, який залишився до кінця матчу. 1:2 — українці поступилися одноліткам з Болгарії.

У турнірі беруть участь молодіжні збірні Болгарії, Казахстану, Північної Македонії, Словаччини та Узбекистану.

Згідно з регламентом змагань, кожен учасник проведе по три поєдинки, а переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.

Нагадаємо, синьо-жовті виграли турнір Antalya Cup 2021 у 2019-му році.