Здобули срібло з Дніпром-1! Циганик став на захист Кучера і Краснікова після хвилі хейту

А вони допомогли зробити Дніпро-1 віцечемпіоном України.

Ігор Циганик у програмі Циганик LIVE відреагував на інтерв'ю почесного президента Дніпра-1 Юрія Берези, в якому той розкритикував роботу Олександра Кучера та Євгена Краснікова у дніпровській команді.

Останнім часом є такий хейт по відношенню до Кучера та Краснікова, що у мене складається враження, що Дніпро-1 минулого року зайняв не друге місце в чемпіонаті, а як мінімум 17-те або 16-те. Я коли читаю ті всі історії, що Кучер "такий, сякий", а чого ж ви не говорили це в грудні? У грудні всеукраїнське обʼєднання тренерів визнало Олександра Кучера найкращим тренером України 2022-го року. Де ви в грудні були? Те, що команда не виграла чемпіонство? Так вона до останнього туру за нього боролася. Команда вийшла у весну Ліги конференцій. Дай Бог, нам цього року комусь із клубів вийти у єврокубкову весну. При тому, що команда збиралася, хто пам’ятає "алярмно", знаєте… І команда йшла на першому місці в чемпіонаті, обіграла в чисту Шахтар і Динамо.

Коли мені розповідають про багаж Йовічевича, то для мене це образливо. Йовічевич, коли прийшов у Дніпро-1, перших пів року закінчив на останньому місці і такого хейту він не отримував. Йому дозволили далі працювати і потроху будувати команду. Зараз команда зайняла друге місце і такий хейт підняли. Який тренер захоче прийти в цей клуб, якщо сам клуб так знищував після того як тренер зайняв другу сходинку, дав хороший сезон, привів футболістів, які давали результат. Це нормально?! Я не розумію слів, що Красніков і Кучер прийшли самі. Ви собі це уявляєте? Я просто чекаю реакції Кучера і Краснікова на це все. Бо не можна просто так відмовчатися. Люди зробили роботу. Я не хочу захищати, звичайно є проблеми і провина Кучера в тому, що команда не виграла чемпіонство. Є можливо провина Краснікова в тому, що там щось не так з трансферною політикою, але це не обрізає їхню роботу. Коли в Дніпрі були срібні нагороди? Команда вперше посіла другу сходинку, що ж ви їх так знищуєте, за що? Це дуже неправильно. Мені дуже шкода.

Читайте також: Попри великі проблеми з грошима. Розкрили деталі трансферу Яремчука до Валенсії

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також