Зеєдорф не вважає Коваля основним у Депортиво

Максим Коваль практично втратив довіру головного тренера Депортиво – Кларенса Зеєдорфа. Нідерландець в інтерв’ю La Voz de Galicia розповів, що більше довіряє іншим голкіперам, які є в його розпорядженні.

Рубен для мене на даний момент є кращим голкіпером. У нього більше досвіду, він має характер та психологічну стійкість. Я вирішив дати шанс Ковалю, бо він на нього заслужив своєю роботою на тренуваннях. Але, вважаю, що Рубен технічно більш готовий, аніж Коваль. Не тільки я, а увесь тренерський штаб так вважає. Рубен грає краще за Максима. Коваль отримав шанс про себе заявити, але йому все ще потрібно працювати над собою.

Мій основний голкіпер – Рубен. Думаю, він заслуговує на нашу довіру. Він провів дуже хороші матчі за Депортиво. Я згоден із тим, що Депор пропускає багато м’ячів, але більша їхня частина – помилки захисту, які часто стають наслідком індивідуального браку і негативно позначаються на команді.

Максим Коваль взимку на правах оренди перейшов до іспанського Депортиво. Українець провів лише один матч і той для нього закінчився достроково через отриману червону картку.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також