Жах останніх секунд. Реал рятується у матчі з Шахтарем. ВІДЕО

Донецький Шахтар після поразки в Мадриді непогано попрацював над грою в захисті перед матчем з Реалом у Варшаві. Підопічні Йовічевича набагато краще стримували атаку іспанської команди, яку Карло Анчелотті суттєво змінив, випустивши замість Вінісіуса Азара.

За першу половину гри з небезпечних моментів можна лише згадати удари Бензема та Вальварде – в обох випадках Трубін впевнено відбив м'яч за межі поля.

Гірники намагалися відповісти за рахунок швидкості Мудрика, але із спритним вінгером колективними зусиллями до перерви гравці Реала впоралися.

Другий тайм розпочався з чергового вітання обороні мадридців. На 46 хвилині Михайличенко з флангу навісив у штрафний майданчик на Зубкова, який скористався помилкою Менді, і пробив точно у кут воріт Луніна – 1:0!

Реал провів серію замін, щоби підсилити гру і ледь не пропустив. На 65 хвилині Зубков вивів Траоре віч-на-віч з Луніним, легіонер Шахтаря після відскоку м'яча пробивав по порожніх воротах мадридців – м'яч сковзнув по поперечці і полетів за межі поля.

На 87 хвилині мав зрівнювати рахунок Вінісіус Жуніор. Вінгер Реала пробивав головою після подачі з флангу. З меж штрафного майданчика бразилець направив м'яч вище воріт української команди.

Здавалося, що Шахтар дотримає до фінального свистка переможний результат, але на останніх секундах компенсованого часу мадридцям вдалося забити. Кроос подав у штрафний майданчик на Рюдігера, який випередив Трубіна і відправив м'яч у сітку воріт господарів – 1:1. На щастя, голкіпер Гірників, який зіткнувся з гравцем Реала після допомоги лікарів зумів продовжити зустріч.

Шахтар за хорошої гри втрачає надважливу перемогу.