Жахлива розв'язка. Динамо віддає Бешикташу перемогу. ВІДЕО

Динамо без Андрія Ярмоленка активно розпочало номінально домашній матч із Бешикташем.

Кияни намагалися тиснути на оборону гостей і заробили декілька непоганих штрафних, які, на жаль, не вдалося конвертувати в небезпеку.

По-справжньому класний момент створили гравці турецького клубу. Сидорчук втратив м'яч у центрі поля, Абубакар розігнав атаку, яку сам ударом п'ятою і завершував – Бущан врятував Динамо!

Саме камерунському форварду судилося відкрити рахунок у зустрічі. Не обійшлося без фірмового жаху від оборони киян. М'яч після подачі з флангу влучив у руку неуважному Попову і арбітр матчу без роздумів вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті Абубакар впевнено реалізував, розвівши Бущана та м'яч по різних кутах – 0:1 на 40 хвилині.

Ще один неприємний епізод стався на початку другого тайму.

Динамівці організували класну атаку, яку після навісу Дубінчака і невдалої гри гравця гостей потужним ударом в кут завершив Караваєв. Радість українців зіпсували арбітри, які в самому зародку атаки знайшли міліметровий офсайд у Тичика – гол скасовано.

Підопічні Луческу побачили, що оборона Бешикташа далеко не безгрішна. Свій момент кияни знайшли на 6 хвилині. Караваєв на фланзі обігрався із Буяльським і віддав під удар Шапаренку. Півзахисник Динамо класним ударом в дев'ятку не залишив шансів Гюноку – 1:1!

На жаль, турецька команда дуже швидко відповіла. На 63 хвилині ніким не прикритий Коллі відгукнувся на подачу з кутового – 1:2.

Українці не засмутилися і миттєво відповіли. На 65 хвилині Дубінчак розігнав атаку, віддав у штрафний майданчик на Буяльського, а той, прибравши на замасі опонента, навісив точно на голову Волошину – 2:2!

За рівного рахунку обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Тимчик потужним ударом у ближній кут перевірив на уважність Гюнока. А трішки згодом гості відповіли виходом віч-на-віч Жедсона з Бущаном – український голкіпер врятував свою команду.

Вже у компенсований до другого тайму час Бешикташ покарав номінальних господарів за марнотратство. Придбаний з-за порєбріка Зайнутдінов із меж штрафного майданчика поцілив у кут воріт Бущана – 2:3. Шкода, що в атаці, яка передувала голу Сидорчук не зумів віддати пас на Ваната, в ситуації, де кияни мали кількісну перевагу.

Динамо поступається в матчі, який можна було вигравати.