Жахливий вечір для Трубіна! Порту забив 5 м'ячів у ворота українця. ВІДЕО

Дуже складний матч для Анатолія Трубіна. Порту в 24-му турі чемпіонату Португалії вдома знищив Бенфіку 5:0!

Усе почалося на 20-й хвилині. Після подачі з кутового м'яч від голови гравця Бенфіки відлетів на кут воротарського майданчика, де був Галену, який у дотик сильно пробив у кут – 1:0.

Ще до перерви Галену оформив дубль. На 44-й хвилині зустрічі вінгер Порту після скидання від Еванілсона з декількох метрів переграв Трубіна – 2:0.

На 55-й хвилині господарі забили втретє. Венделл пробив майже з лінії штрафного майданчика, м'яч пройшов поміж ніг Флорентіну та Отаменді і залетів у сітку воріт – 3:0.

Знущання над Бенфікою продовжилося на 75-й хвилині. Ніко віддав розрізну передачу на Пепе, той вбіг до штрафної зони і сильним ударом у ближній кут прошив Трубіна – 4:0.

Побиття Бенфіка на 90-й хвилині довершив Намасо. Він після навісу з флангу випередив захисників і головою вколотив м'яч у кут – 5:0!

Після цієї перемоги Порту набирає 52 очки і йде 3-м у чемпіонаті Португалії. Відставання від Бенфіки, яка йде другою, скоротилося на 6 пунктів.