Жертви несправедливості. У Шахтарі заговорили про суддівство

Гірники незадоволені діями арбітрів

Директор з футболу Шахтаря Даріо Срна розповів про суддівство у стартових турах чемпіонату України. Його слова цитує офіційний сайт гірників.

Photo by David Ramos/Getty Images

Після поразки від Олександрії команда повинна була проявити реакцію з Генком. Зробили ще один крок – здобули перемогу. Матч з Олександрією потрібно залишити позаду і рухатися вперед. Ми одна команда, коли виграємо і коли програємо. Ми разом і цим сильні. Зараз у нас Металіст-1925, дуже хороший суперник, і тільки після цього будемо думати про Монако.

Ніхто не очікував, що після трьох турів ми втратимо очки. Це повинно бути уроком. У нас дуже багато молодих футболістів. Ту гру потрібно скоріше забути і рухатися вперед. Хочу сказати, що Шахтар незадоволений суддівством, яке арбітри показали в цих трьох турах. Явно не поставили три пенальті в ворота суперників Шахтаря. Два – зі Львовом, один – з Олександрією.

Без VAR, звичайно, важче – я розумію, що судді теж люди і можуть помилятися. Але занадто багато помилок в бік Шахтаря. Суддівство з нами і деякими іншими командами відрізняється. Це неприємно. Комусь судиться, а комусь ні. Подвійні стандарти. Це не виправдання, просто хочу сказати: розумію арбітрів, помилки трапляються, але суддівство з перших трьох турів почалося не дуже добре. Я сподіваюся, що суддівство буде більш якісним і неупередженим. Будемо уважно стежити за всіма матчами і, якщо судді будуть упереджені, будемо про це голосно говорити. Ми за чесну гру, і нехай перемагає найсильніший

Читайте також: Награвся? Відкриття Динамо минулого сезону планує залишити команду

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також