Жодних шансів конкуренту. Зоря попри кадрові втрати впевнено перемагає Десну

Центральний поєдинок 27-го туру УПЛ. Десна грала проти Зорі.

Луганську команду перед цим матчем спіткали неприємності. КДК УАФ відсторонила Богдана Лєднєва на 1 матч (через умисне отримання жовтої картки з певною метою в матчі з Колосом) і він пропускав цю гру. Ще й Ловрен Цвек дискваліфікований аж на 3 поєдинки через фол проти Сидорчука у матчі з Динамо.

У Десни ж таких проблем не було.

Стартовий склад Десни на матч із Зорею:

Опубліковано ФК Десна Неділя, 21 червня 2020 р.

Домінування Зорі у першому таймі

Гості активно розпочали гру. Вже на другій хвилині гарну нагоду відзначитися змарнував Кабаєв. Громов прорвався до штрафного майданчика, прокинувши двох захисників Десни. Згодом віддав на лінію воротарської зони, куди вривався Кабаєв. Однак нападник луганців не влучив у площину воріт.

За декілька миттєвостей стався схожий момент, тепер вже Хомченовський прорвався по лівому флангу і відпасував на вільного Кабаєва. Та цього разу форвард Зорі майже з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт.

Активна гра підопічних Скрипника дуже швидко принесла результат. Тимчик прорвався з середини поля до штрафного майданчика і віддав на Юрченка, який спробував проштовхнути м’яч далі п’ятою на партнера по команді, але вчасно повернувся Фаворов, який перекрив цю передачу. Здавалося, гравці Десни вже контролюють ситуацію, але капітан чернігівців занадто слабко відкинув м’яч на Імерекова. Кочергін скористався помилкою футболістів Десни і пробив в дотик поміж ніг Пасту – 0:1.

Всередині тайму Віктор Скрипник був змушений провести заміну. Іванісеня зазнав ушкодження у боротьбі з Філіповим. Вийшов Луньов.

Ще одну можливість забити змарнував Кабаєв. Луньов віддав передачу на свого нападника, який перебував у штрафному майданчику. Він змістився ближче до центра і вже в падінні пробив у ближній кут, але Паст без проблем відбив.

Десна за першу половину зустрічі не створила жодного небезпечного моменту біля воріт Махарадзе.

Натомість, Зоря була близькою, щоб подвоїти свою перевагу. Вже на останніх секундах компенсованого до першого тайму часу Громов змарнував чудову можливість. Кабаєв перевів на лівий фланг на Кочергіна, який  віддав далі на Михайличенка. Захисник продовжив на Громова, а от нападник обробив м’яч, але дуже погано пробив і влучив у стійку.

В другому таймі ситуація не змінилася

Зоря продовжувала контролювати гру і згодом забила вдруге. Луганчани отримали право виконувати дуже небезпечний штрафний удар. Михайличенко потужно пробив під стінкою і м’яч після рикошету від Тотовицького залетів у ворота – 0:2.

Зоря забила втретє. Кочергін пробив з-за меж штрафного майданчика Паст відбив перед собою, і потім на добиванні невдало зіграв Конопля. У боротьбі з Кабаєвим він вибив м’яч точнісінько на Громова. Паст не встиг зреагувати і нападник луганців без проблем влучив у порожні ворота. Однак, після перегляду ВАРу гол скасували – у положенні поза грою перебував Кабаєв.

Під кінець зустрічі одразу два гравці Зорі отримали травму: Махарадзе (проблеми з м’язами на правій нозі) та Вернидуб (отримав по потилиці ногою від партнера). Останнього у кареті швидкої одразу повезли до лікарні.

Десна таки забила. У більшості. З пенальті

М’яч влучив у руку Чеберку після удару Фаворова. Суддя вказав на позначку. А захисник луганців отримав другу жовту картку (перша була на 32-ій хвилині за фол проти Калітвінцева) і був змушений залишити поле. Пробивати пішов сам капітан чернігівців. Фаворов точно пробив у лівий кут воріт – 1:2 на 90+6 хвилині.

Після цієї перемоги Зоря має у своєму активі 52 бали і посідає 3-тю сходинку. Десна 4-та з 49 очками. Але тепер головне запитання – хто ж гратиме у Зорі у наступному матчі з чемпіоном – Шахтарем?

Читайте також: Барселона позбавить Гвардіолу зіркового нападника. Але Сіті на цьому дуже добре заробить та 10 мільйонів за українця. Італійський топ-клуб хоче придбати гравця збірної України