Довбик вийшов на заміну і зробив асист. Утім, Жирона вилітає з Кубку Іспанії. ВІДЕО

Жирона дещо несподівано залишає Кубок Іспанії на стадії 1/4 фіналу.

Каталонці на виїзді поступилася Мальорці з рахунком 2:3. Команда Мічела пропустила три м'ячі у першій половині зустрічі і тому наставник на другу половину зустрічі випустив Довбика.

Український нападник, який оформив хет-трик у матчі з Севільєю, відзначився асистом у цій зустрічі. Сталося це вже на 6 доданій до основного часу хвилині. Савіо віддав до штрафного майданчика на Довбика, той прикрив м'яч корпусом і зумів його відкинути під удар бразильцю, який пробив повз голкіпера у кут.

На жаль, зрівняти рахунок і перевести матч у овертайми Жироні не вдалося. Тож, команда Довбика і Циганкова вилітає з Кубку Іспанії на стадії чвертьфіналу.