Жирона знову розбиває Барселону! Гол і асист Довбика гарантують клубу ЛЧ. ВІДЕО

Жирона в 34-му турі Ла Ліги вдома, на Естаді Муніципаль де Монтіліві, приймала Барселону. Артем Довбик і Віктор Циганков вийшли у стартовому складі на цей поєдинок.

Команди дуже активно розпочали матч і вже на 3-й хвилині Барселона вийшла вперед у рахунку. Ямал віддав передачу верхом на Крістенсена, той прийняв м'яч на груди і другим дотиком із лінії штрафного майданчика з лету сильно пробив у кут воріт – 0:1.

Та радість команди Чаві була дуже короткою, бо вже за хвилину Довбик зрівняв рахунок! Іван Мартін навісив до воротарської зони і український форвард ударом із декількох метрів відправив м'яч у сітку – 1:1.

На 15-й хвилині Крістенсенс ледь не оформив дубль. Після подачі з кутового данець пробивав головою, але Гассаніга вибив м'яч з лінії.

На 27-й хвилині супернагоду мав Циганков. Савіо прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчика і скинув під удар на українського вінгера, який в дотик перевірив Марка-Андре тер Стегена – голкіпер Барселони відбив ногами.

Барселона відповіла своєю гольовою нагодою на 33-й хвилині. Гюндоган з меж воротарської зони пробивав головою, проте Жирону врятувала поперечка.

Прямо перед перервою блаугранас таки зуміли забити вдруге. Ямал заробив пенальті для Барселони (його у штрафному майданчику збив Гутьєррес) і одинадцятиметровий впевнено реалізував Левандовський – поляк розвів м'яч і Гассанігу по різних кутах – 1:2.

У другій половині зустрічі команди трохи збавили темп і за стартові хвилини був лише один небезпечний удар, коли Ямал із меж штрафного майданчика пробивав по воротах та Гассаніга з легкістю забрав м'яч до рук.

А потім Жирона влаштувала холодний душ для Барселони. Спочатку, на 65-й хвилині, Сержі Роберто помилився з передачею назад, м'яч перехопив Довбик, вбіг до штрафного майданчика і викотив під удар на Порту, який пробив у порожній кут воріт – 2:2.

А потім, на 67-й хвилині, господарі забили втретє. Хлопці Мічела організували швидку контратаку, Порту віддав на Гутьєрреса і той завдав удару з близької відстані – м'яч рикошетом від гравців Барселони залетів у сітку – 3:2.

На 72-й хвилині гравці Жирони були близькі, щоби забити знову. Довбик розкішно пропустив м'яч на Ерреру, хитнувши футболістів Барселони, і півзахисник біло-червоних вгатив у ближній кут – Марк-Андре тер Стеген відбив рукою.

Та на 74-й хвилині господарі таки створили четвертий гол. Порту майже з кута штрафної зони із лету потужним ударом вколотив м'яч у дальній кут – 4:2.

Уже в доданий час Довбик міг оформити дубль, але після його удару м'яч із лінії воріт виніс Кунде.

Більше голів у зустрічі не було. Тож Жирона повторює результат першого матчу і долає Барселону з рахунком 4:2! Завдяки цій перемозі біло-червоні гарантують собі Лігу чемпіонів на наступний сезон! Водночас, команда Довбика і Циганкова достроково зробила Реал і Андрія Луніна чемпіоном Іспанії у кампанії 2023/2024