Зіграли краще, але програли. Молодь Шахтаря вдруге розгромлена Реалом. ВІДЕО

Після виїзної поразки 1:6 від Реала юнацька команда Шахтаря зробила висновки і покращила свою гру в захисті.

Підопінчі Оскара Ратулутри в Польщі поступилися юнацькій команді мадридського Реала з рахунком 0:3.

У першому таймі (на 22 хвилині) єдиний м'яч забив півзахисник гостей Сезар Паласіос – 0:1:

Після перерви мадридці дуже швидко зробили свою перевагу більш комфортно. Давид Хіменес завершив атаку своєї команди, замкнувши простріл на дальню стійку – 0:2:

Добив українську команду гол Герреро. Іспанський футболіст на 86 хвилині з близької відстані переправив м'яч у сітку воріт Твардовського – 0:3:

Реал лідирує в групі F Юнацької ліги УЄФА з 10 балами в активі. Шахтар на другій сходиці з 6 очками.