Зінченко допоміг. Ман Сіті вдома впевнено розібрався з Саутгемптоном. ВІДЕО

У 33 турі АПЛ Ман Сіті приймав Саутгемптон

Перший момент у зустрічі на 15-й хвилині створили господарі поля – і одразу стався гол. Діаш виконав чудову діагональ з центра поля на Зінченка, який вривався по лівому флангу до штрафного майданчика гостей. Українець прийняв м’яч і другим дотиком віддав на Фодена, який одразу пробив. Голкіпер Саутгемптона Маккарті відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Де Брюйне, що без проблем переправив м’яч у ворота – 1:0.

Та відігралися гості доволі швидко. У середині тайму після подачі з кутового Ляпорт у своєму штрафному майданчику рукою завалив Вестергорда і арбітр матчу вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий взявся Ворд-Праус, який сильно пробив по центру воріт, а Едерсон чекав м’яч у правому від себе куті – 1:1.

Саутгемптон після цього гола став грати ще активніше. Чудово з-за меж штрафного майданчика пробивав Ворд-Праус, але фантастичний сейф Едерсона врятував Ман Сіті від пропущеного м’яча.

Наприкінці першого тайму підопічні Хосепа Гвардіола знову вийшли уперед. Гравці гостей не витримали пресингу містян і помилилися поблизу власної штрафної зони. Марез підхопив м’яч і пробив технічно дальнім пострілом у кут воріт – 2:1.

Вже у доданий до першого тайму час Ман Сіті забив ще раз. Марез у штрафному майданчику Саутгемптона накрутив декількох захисників і завдав удару по воротах – м’яч влучив у стійку і відлетів просто на Гюндогана, який із декількох метрів не схибив – 3:1.

Другий тайм

По перерві господарі поля не скинули темпів, продовжили грати агресивно і високо пресингувати. І вже на 55-й хвилині це дало свій результат. Гравець Саутгемптона помилився при передачі, Фернандіньйо підхопив і віддав далі до штрафного майданчика на Фодена, той відпасувана на Мареза, який накрутив декількох захисників і пробив у кут воріт – 4:1.

Одразу гості відквитали один гол. Але не обійшлося без курйозу. Бернарду Сілва невдало відпасував назад… на гравця Саутгемтона Редмонда. Той п’ятою скинув на Армстронга, що пробивав по воротах, але влучив у свого партнера Адамса, який підхопив м’яч і з декількох метрів розстріляв Едерсона – 4:2.

Ще за три хвилини Де Брюйне знову збільшив відрив до трьох м’ячів. Фоден на лінії штрафної зони скинув на бельгійця, той прокинув поміж ніж захиснику Саутгемптона і відправив м’яч у кут воріт Маккарті – 5:2.

Після цього обидві команди трохи заспокоїлися і помітно збавили темп. На 81-й хвилині Гвардіола вирішив замінити Зінченка і випустив замість нього Менді. Українець провів дуже непоганий поєдинок. Статистичний портал Whoscored поставив гравцеві збірної України 7,5 балів.

Скрін Whoscored

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набирає 68 очок і продовжує лідирувати в АПЛ.

Читайте також: Хто не зіграє з Вільярреалом? Луческу розповів про травмованих гравців Динамо перед матчем Ліги Європи та Фонсека видав крутий комплімент Шахтарю. Але для гірників є погана новина