Зінченко із Габріелем натворили... Арсенал поступається Вест Гему в АПЛ. ВІДЕО

У 19-му турі АПЛ Арсенал із Олександром Зінченком приймав Вест Гем.

Каноніри пропустили вже на 13-й хвилині зустрічі. Зінченко із Габріелем непорозумілися під час виносу м'яч і той відлетів до Боуена. Нападник Вест Гема дивом зберіг м'яч у межах поля (VAR декілька хвилин вивчав цей епізод) і скинув на Соучека, який в дотик спокійно переправив м'яч у сітку воріт – 0:1

Після цього дві нагоди зрівняти рахунок мав Сака. Спочатку, він головою пробив під поперечку, але голкіпер Вест Гема потягнув, а потім вінгер Арсенала з меж штрафної зони завдав удару в стійку.

А вже по перерві, на 55-й хвилині, молотобійці подвоїли перевагу. Після подачі з кутового Мавропанос, з яким грав Зінченко, відклеївся від українця, випередив Габріела і головою прошив Раю – 0:2.

У підсумку Артета замінив Зінченка на 64-й хвилині. За цей матч українець отримав від відомого статистично-аналітичного порталу WhoScored 6,2 бала.

Оцінка Олександра Зінченка за матч із Вест ГемомСкріншот із сайту WhoScored

Гравці Арсенала намагалися вирвати бодай нічию у цій зустрічі і тиснули на ворота Вест Гема, але пробити голкіпера їм не вдалося.

А на 95-й хвилині молотобійці ще й отримали право пробити пенальті. Райс у власному штрафному майданчику збив Емерсона. Утім, одинадцятиметровий не реалізував Бенрахма – Рая парирував удар.

Тож, каноніри поступаються 0:2 і віддають першу сходинку у чемпіонаті Англії Ліверпулю, в якого 42 пункти. Арсенал другий і має 40 очок, третя – Астон Вілла з 39-ма балами, а Ман Сіті – четвертий і має 37 очок та гру в запасі.