Зінченко капітан = перемога Арсенала! Каноніри впевнено долають Лестер. ВІДЕО

Арсенал у 25-му турі АПЛ на виїзді грав із Лестером. Олександр Зінченко вийшов на цей поєдинок із капітанською пов’язкою!

Зінченко капітан АрсеналаPhoto by Getty Images

Каноніри зі старту взяли м’яч під контроль і намагалися будувати позиційні атаки, але пройти захист лисиць було не так просто. Загалом футболісти Арсенала за перший тайм завдали 7 ударів, але жоден із них не влучив у площину. Лестер навіть не зумів пробити у бік  воріт суперника.

Щоправда, у середині тайму гості таки зуміли забити. Після подачі з кутового Троссард отримав м'яч майже на лінії штрафної зони і відправив його точно під поперечку. Та радість гравців Арсенала було недовгою. Арбітр після перегляду відеоповтору гол скасував: Вайт під час навісу з кутового тримав за руку голкіпера Лестера.

А вже на старті другої половини зустрічі Арсенал таки повів у рахунку. Троссар віддав передачу поміж ніг захисника до штрафного майнданчика на Мартінеллі і той другим дотиком пробив у дальній кут – 0:1. Цей удар став першим у площину воріт у цій зустрічі.

На 58-й хвилині небезпечно з лінії штрафної зони пробивав Зінченко – Ворд у стрибку дістав м’яч із дальнього кута.

Більше небезпечних нагод команди не створили і Арсенал впевнено довів матчі до перемоги. Попри мінімальний рахунок, перевага канонірів у цій зустрічі була дуже суттєвою. Лестер нічого не зумів створити біля володінь Рамсдейла – лише один дальній удар повз ворота.

Після цієї перемоги підопічні Артети набирають 57 балів і продовжують лідирувати у чемпіонаті Англії.