Лондонський Арсенал на правах лідера АПЛ вдома приймав Вест Гем.

Підопічні Мікеля Артети забили вже на 5 хвилині зустрічі, але арбітр через офсайд скасував гол Сака.

Вест Гем зі старту зустрічі сфокусувався на грі від оборони зі спробами організувати небезпеку з контратак. Цей план команди Моєса спрацював на 25 хвилині. Саліба не встиг чисто в підкаті зіграти проти Боуена і арбітр зустрічі Майкл Олівер вказав на одинадцятиметрову позначку. Бенрахма пенальті впевнено реалізував, перегравши Рамсдейла – 0:1.

Арсенал цей пропущений м'яч не деморалізував, але відповісти по-справжньому господарям вдалося аж після перерви.

На 53 хвилині Сака скористався ударом/пасом Едегора і з меж штрафного майданчика легко відправив м'яч у кут воріт Фабіанського – 1:1.

Минуло 5 хвилин, а польському голкіперу знову довелося витягати м'яч із сітки власних воріт. Мартінеллі після передачі Джаки розхитав Цоуфала і потужно пробив у ближній кут воріт Фабіанського – 2:1!

На куражі ще один м'яч Арсенал забив на 69 хвилині. Нкетіа отримав пас від Едегора, розвернув Керера і пробив точно повз голкіпера суперників – 3:1!

Після гола Нкетіа на полі з'явився Олександр Зінченко. Українець нарешті відновився від травми і повернувся у гру. Універсал збірної України не цурався боротьби і гармонійно діяв у комбінаційній грі команди Артети.

Зінченко повернувся – Арсенал закамбечив. Лондонці в класному стилі розібрали Вест ГемPhoto by Getty Images

Міг з передачі Зінченка забити Мартінеллі, але бразилець після передачі українця пробив повз дальній кут воріт Фабіанського.

У компенсований до другого тайму час Рамсдейл у класному стрибку потягнув удар Форнальса.