Зінченко робить требл! Ман Сіті виграє Кубок Англії

Манчестер Сіті здобув свій третій трофей цього сезону. Команда Олександра Зінченка у фіналі Кубка Англії перемогла Вотфорд. Містянам можна нарікати хіба на Тоттенгем, який у чвертьфіналі вибив Ман Сіті із Ліги Чемпіонів і не дозволив виграти абсолютно все. Однак на внутрішній арені відбувається тотальне домінування Зінченка і компанії.

Вже точно нікого не здивуєш появою у стартовому складі Олександра Зінченка. Українець є незамінним гравцем основи у Гвардіоли і на вирішальний матч Кубка Англії наш земляк теж вийшов. Проте дебют гри вийшов не дуже вдалим для Зінченка. З помилки Олександра почалася атака Вотфорда, яку в останній момент перервав Едерсон. А загрожував воротам Сіті Перейра. В епіцентрі подій він був і у наступному моменті. Саме Перейра, вже перебуваючи на газоні, віддав пас на Дукуре, а удар останнього заблокував Компані. Однак як заблокував – головне питання. Ліву руку капітан Ман Сіті притискав до корпусу, а ось праву ні. Навіть декілька повторів не дали чіткої відповіді, в яку саме руку влучив м’яч, і чи варто було тут говорити про пенальті. На думку арбітра, протиправних дій тут не було.

А на 26-й хвилині стався момент, який практично закінчив матч. Одразу декілька разів футболісти Манчестера виграли верхову боротьбу у суперника. Таким чином м’яч опинився у Давіда Сільви. Іспанець в дотик класно пробив у нижній кут – 1:0. Після цього уся контратакувальна гра Вотфорда закінчилася. Ман Сіті встановив тотальний контроль у зустрічі і почав грати у свій улюблений футбол. Як завжди чарівним був Бернарду Сілва. Португалець вийшов у центральному трикутнику, а праворуч грав Марез. Саме Бернарду віддав другий асист у матчі. Сілва ідеально виміряв силу передачі так, що м’яч був недосяжним для голкіпера Вотфорда та захисників, а Жезус із самої лінії поля виконував простріл. М’яч вже практично у воротах добивав Стерлінг, однак гол записали на Жезуса.

Варто також сказати і про гру Зінченка. Окрім обрізки на початку гри, Олександр залишив позитивне враження. Зінченко дуже часто підлючався флангом до атак команди та розташовувався високо. Українець попереду був активнішим за Вокера, що трапляється вкрай рідко.

Другий тайм, як і перший, активно почав Вотфорд. Декілька дуже гострих прострілів вдалися номінальним гостям матчу. Але охолодив запал Вотфорда Жезус. Ман Сіті розіграв кутовий через Зінченка. Олександр виконав подачу із глибини, на яку вистрибнув Жезус і в падінні переправив м’яч у ворота. Ось тільки через офсайд лайнцмен відібрав в українця асист, а у Габріеля Жезуса другий забитий м’яч. Але цей момент не перервав шалений атакувальний темп Вотфорда у другому таймі. Деулофеу та Перейра – головні креативні центри гостей і саме через них йшли всі атаки опонентів Ман Сіті.

Вотфорд пішов на колосальний ризик, адже надвеликими силами атакували підопічні Грасії і таки нарвалися на контрвипад. Варто відзначити Габріеля Жезуса, який буквально вигриз м’яч в центрі поля у двох суперників і відправив Стерлінга в атаку. Містяни опинилися в ситуації два проти одного захисника Вотфорда і спокійно розкатали суперників. 3:0 – гол на рахунку Де Брюйне.

А вже невдовзі бельгієць асистував одноклубнику. Жезус знову виграв верхову боротьбу у суперника і скинув м’яч Де Брюйне, а той вивів Габріеля віч-на-віч із Гомесом. Бразильський нападник Ман Сіті не залишив шансів голкіперу – 4:0. Далі вже сам Де Брюйне завершував атаку. Бернарду у цьому бельгійцю допоміг, а от влучити в площину воріт Кевін не зумів. Після четвертого м’яча Вотфорд вже остаточно зневірився у своїх шансах і гра перетворилася на тренування для Ман Сіті. Містяни ніби грали у велетенський квадрат на половині поля суперника.

На цілковите знущання перетворив матч Стерлінг. Олександр Зінченко почав атаку, яка після слалому Бернарду і удару в порожні ворота сімки Ман Сіті стала результативною. І, як виявилося, навіть п’ятий гол команди Гвардіоли не став останнім. Все ті ж дійові особи – Бернарду Сілва і Стерлінг. Португалець пройшов та віддав, а англієць, хоч і з другої спроби, але забив – 6:0. За такої гри навіть центральний захисник Стоунз міг забити. Побіг він у контратаку Сіті, але його удар перервав Гомес.

6:0 – Манчестер Сіті просто знищив у фіналі Кубка Англії Вотфорд і здійснив історичне дісягнення для англійського футболу. У команди Олександра Зінченка требл! Цього раніше не вдавалося зробити нікому.