Зінченко у вогні. Українець відіграв феноменальний поєдинок з Евертоном. ВІДЕО

Після нещодавньої поразки у Ліверпулі Арсенал сподівався поквитатися з Евертоном на Емірейтс.

Олександр Зінченко та Віталій Миколенко вийшли у стартових складах своїх команд на лондонський поєдинок Арсенал – Евертон. Впродовж першого тайму здавалося, що, як і попередній матч цих команд, все може вирішити один єдиний м'яч, але перед самісінькою перервою своє слово сказав Зінченко. Гравець збірної України класним пасом вивів Сака віч-на-віч з Пікфордом і вінгер господарів пробив у ближню дев'ятку воріт Евертона – 1:0 на 40 хвилині!

У компенсований до першого тайму час господарям вдалося забити ще раз. Сака вибив м'яч з-під ніг неуважного Гує, а Мартіннелі, підхопивши ігровий снаряд, легко розібрався з Пікфордом – 2:0!

Після перерви Арсенал підтвердив свою силу.

На 71 хвилині Джака запустив у прорив Троссарда, а бельгієць віддав під удар набігаючому Едегору. Капітан господарів свій шанс не змарнував – 3:0!

Добили лондонці беззахисний Евертон на 80 хвилині. Зінченко віддав на Нкетіа, а той прострелив точно на ногу Мартінеллі – 4:0!

Арсенал впевнено перемагає і продовжує очолювати турнірну таблицю АПЛ.