Зінченко вибив м'яч з лінії воріт. Арсенал вирвав перемогу в матчі АПЛ. ВІДЕО

Арсенал з допомогою Зінченка здобув перемогу в матчі АПЛ із Брентфордом.

Каноніри здобули перемогу з рахунком 1:0. На 89-й Гаверц, який з'явився на заміну, на дальній стійці ударом головою замкнув подачу від Сака.

Однак, не лише Гаверц став героєм у цій зустрічі. На 77-й хвилині Олександр Зінченко вибив м'яч на лінії воріт після удару Мопе!

Схожий епізод стався ще на 13-й хвилині зустрічі. Але тоді з лінії воріт м'яч вибив Деклан Райс.

За підсумками цього матчу Олександр Зінченко став найкращим гравцем поєдинку за версією WhoScored. Портал поставив українцю найвищу оцінку – 7,7.

Зінченко найкращий у матчі з БрентфордомФото: Getty images

Відзначимо, також вперше у стартовому складі Брентфорда вийшов 19-річний українець Єгор Ярмолюк. Він провів на полі 72-хвилини.