Зінченко запалює – Ман Сіті перемагає! Українець допоміг Гвардіолі розтрощити Моурінью

Манчестер Сіті продовжив свою переможну серію в АПЛ. Команда Олександра Зінченка у 24-му турі приймала Тоттенгем. Хосеп Гвардіола не зрадив вже звичній для себе традиції і випустив гравця збірної України у стартовому складі.

Щоправда, одна важлива зміна в структурі Сіті відбулася. Гвардіола знову зіграв із номінальним форвардом попереду. В ролі нападника у матчі з Тоттенгемом діяв Жезус. Перший тайм поєдинку пройшов за передбачуваним сценарієм: лондонці усіма силами відійшли назад, а містяни повністю контролювали хід гри. В одній з атак міг пробивати по воротах Олександр Зінченко. Але із перспективної позиції українець не наважився бити, а вирішив віддати пас п’ятою і втратив м’яч.

Згодом Ман Сіті нарешті реалізував пенальті. Ілкай Гюндоган заробив одинадцятиметровий. Голкіпер Сіті Едерсон попрямував до центра поля і виказував бажання виконати пенальті. Але після невеликої наради з голкіпером до м’яча все ж підійшов Родрі та пробив влучно – 1:0.

Розгром

Ледь встиг початися другий тайм, як Манчестер забив знову. Стерлінг довго тягнув м’яч, увійшов до штрафного майданчика і взяв паузу. За цей час з глибини підтягнулися Фоден та Гюндоган і після швидкої комбінації саме останній надіслав м’яч у ворота – 2:0. Але на цьому німецький півзахисник не зупинився. Едерсон помітив відкривання Гюндогана і вибив м’яч на чужу половину поля. Ілкай прийняв м’яч, відтер Санчеса і пробив у нижній кут – 3:0.

Ледь не одразу після забитого м’яча головний герой матчу залишив гру. Гюндоган відчув дискомфорт і Гвардіола одразу зняв півзахисника, щоб той не ризикував здоров’ям. Додати позитиву Жозе Моурінью міг Гарет Бейл. Валлієць на обмеженому просторі розібрався з трьома гравцями Сіті і пробив, однак Едерсон свою команду врятував. На більше Тоттенгем не спромігся. А команді Гвардіоли цілком вистачило трьох забитих м’ячів, щоб продовжити свою переможну серію в усіх внутрішніх турнірах до 16 матчів.

Скріншот із сайту whoscored.com

Олександр Зінченко знову відіграв усі 90 хвилин. Українець разом із Канселу отримав третю найвищу оцінку в матчі. Портал Whoscored оцінив гру Олександра у 7,8 бала. Вищі оцінки отримали лише Гюндоган – 8,9; Стерлінг – 8,4 та Родрі – 8. Олександр Зінченко став найкращим гравцем матчу за кількістю відбирань м’яча – 7. Українець тільки двічі дозволив себе обіграти.