Змарнував два супермоменти! Мудрик не забив – Челсі програв. ВІДЕО

У 29-му турі АПЛ Челсі вдома грав із Астон Віллою. До стартового складу господарів повернувся Михайло Мудрик.

І на старті поєдинку українець ледь не відзначився голом! Еміліано Мартінес віддав заслабку передачу на Камара, його у штрафному майданчику обікрав Мудрик і ексгравець Шахтаря потужно пробив із близької відстані – голкіпер Астон Вілли виправився за свою помилку і парирував цей удар.

На 17-й хвилині Макгінн пробачив Челсі. Півзахисник Астон Вілли з лінії штрафної зони сильним пострілом влучив у поперечку.

Але вже за хвилину господарі пропустили. Кукурелья невдало зіграв головою поблизу центра поля і Воткінс вийшов віч-на-віч із Кепою. Нападник бірмінгемського колективу подарунком захисника Челсі скористався реалізував цей супермомент, перекинувши голкіпера – 0:1.

На 31-й хвилині Мудрик не реалізував мегонагоду. Ковачич розрізною передачею вивів українця на побачення з Мартінесом, але гравець лондонців пробив занадто слабко і голкіпер забрав м’яч до рук.

Згодом воротар Астон Вілли врятував свою команду після пострілу Гаверца з меж штрафного майданчика точно під стійку.

Уже в доданий до першого тайму час підопічним Поттера таки вдалося пробити Мартінеса – Чілвелл ударом головою відправив м’яч у сітку воріт. Проте радість господарів була недовгою, адже гравець Челсі сфолив проти захисника і арбітр гол не зарахував.

По перерві гравці Астон Вілли подвоїли перевагу. На 56-й хвилинні Макгінн з-за меж штрафного майданчика сильним ударом закрутив м’яч у кут воріт Кепи – 0:2.

На 57-й хвилині Поттер змінив Мудрика і випустив замість нього Мадуеке. Однак заміни не допомогли Челсі врятувати бодай нічию у цій грі.

Тож лондонський колектив поступається 0:2 Астон Віллі і опускається на 11-ту сходинку в АПЛ.