Знекровлене Динамо вириває перемогу у Маріуполі

У 24 турі УПЛ знекровлене дискваліфікаціями Динамо завітало в гості до Маріуполя.

Олександр Хацкевич не дорахувався одразу 5 основних гравців (Кадара, Кенджори, Буяльського, Шапаренка і Гармаша), тому довелося залучати навіть молодих Попова (вийшов в основі), Ісаєнка і Булецу. Також зі старту в запасі залишився уругвайський новачок Динамо Карлос Де Пена.

Маріуполь, поки кияни шукали взаєморозуміння у незвичному складі, на правах господарів активніше розпочав матч. Виділявся бажанням загострити Борячук, який до 15 хвилини мав два непогані моменти. У першій спробі гравець господарів небезпечно проривався до воріт Бойка, але голкіпер Динамо встиг випередити атакувального гравця Маріуполя. Другий шанс Борячук мав після класної командної гри і точного паса у штрафний майданчик – удар азовця заблокував Шабанов.

Динамо прокинулося в середині тайму. Сідіклей своїм ударом на 22 хвилині змусив Худжамова рятувати Маріуполь від гола. Голкіпер господарів став найпомітнішою фігурою команди Бабича у першому таймі, адже ще не раз йому доводилося рятувати азовців. Чого лише вартує супермомент, який мав Миколенко. Лівий захисник Динамо розігнав атаку, обігрався з Сідіклеєм і розстрілював ворота Худжамова з 8 метрів – воротар Маріуполя перший удар відбив, а добивання того ж Миколенка (але з правої ноги – неробочої) виявилося дуже невдалим.

Після перерви команди майже одразу обмінялися небезпечними моментами. У Маріуполя знову шанс мав Борячук, який після класного паса від Зубкова не зумів реалізувати вихід віч-на-віч точним ударом. Динамо відповіло спробами Вербича і Циганкова – в обох випадках на висоті був Худжамов. І тут господарі не забарилися з відповіддю. Класний момент змарнував Вакула, який із 6 метрів запустив м’яч набагато вище воріт.

Борячук  продовжив своє марнотратство на 67 хвилині матчу. Маріупольці виграли серію єдиноборств і Зубков класним пасом знайшов Борячука (ривок азовця проспав Сергій Сидорчук, якого було замінено за пару хвилин). Але нападника на частку секунди випередив Денис Бойко.

Хацкевича і Динамо не влаштовував нічийний результат. І тренер вдався до тактичних змін, помінявши на 70 хвилині Сидорчука на юного Ісаєнка. Форвард, який не виділяється особливими габаритами, майже одразу взяв участь у забитому голі команди. Миколенко навішував до штрафного майданчика на Ісаєнка, який хоч і виграв боротьбу в опонентів (зріст Ісаєнка 169 сантиметрів), але не зіграв у м’яч. Натомість зіграв Циганков, який з декількох метрів злету пробив точно в кут воріт Худжамова – 0:1.

Фото ФК Динамо

Маріуполь відповів зі стандарту. Яворський на другому поверсі переграв Вербича і пробив – м’яч пройшов на дев’яткою воріт Бойка.

Могло Динамо поховати всі надії Маріуполя на 89 хвилиині, але пробачили кияни господарів. Вербич відібрав м’яч у Худжамова (якого відверто “підставив” пасом захисник) і віддав на Ісаєнка. Юний форвард по м’ячу як слід не влучив, а з добиванням Циганкова Худжамов впорався.