Знову 1:0. Хацкевич – експерт із Шахтаря

Українське Класичне розпочалося ще за тиждень до матчу, коли КДК вирішив собі зіграти у гру з регламентом. Ісмаїлі мав вийти на поєдинок з Динамо, бо на думку представників феміди ФФУ, головне, щоб всі найсильніші гравці грали.

Сам же двобій обіцяв бути цікавим з іще однієї причини. Вперше у новій своїй команді до Києва приїхав Жуніор Мораєс. Оголошення його прізвища фанати зустріли гучним свистом:

Динамівські фани. Пісня про Мораєса

Морааєс, о-о-о! ©Ось вона – народна творчість фанів FC Dynamo Kyiv про Жуніора Мораєса😲Як би ви продовжили пісню❓

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 3 серпня 2018 р.

Сама гра розпочалася з моменту киян на 8 хвилині. Динамівці виконували стандарт, який ударом головою завершив Вербич – повз ворота. Шахтар відповів у своєму стилі – контролем м’яча, але без моментів. Господарі ж створили другу супернагоду на 16 хвилині (зусиллями гравців Шахтаря, які обрізалися біля свого штрафного майданчика). Циганков вийшов віч-на-віч із Пятовим, але поспішив з ударом і м’яч кволо покитився до рук голкіпера гірників.

Контргра команди Хацкевича ледь не принесла результат в середині першого тайму. Вербич вишуканою передачею виводив Циганкова сам на сам, але на заваді став той самий Пятов, який на долю секунди випередив півзахисника Динамо – ніякого пенальті.

Шахтар відповів своїм моментом на 35 хвилині. Підопічні Фонсеки розірвали захист суперниками швидкими короткими передачами, але до удару момент не довели. Степаненко і Мораєс по черзі випрошували у Можаровського пенальті (як показав повтор – безпідставно, адже двічі динамівці вигравали боротьбу корпусом). Тайсон вирішив, що бити по воротах все-таки треба і зарядив у кут воріт Бойка – Денис потягнув постріл бразильця.

Другий тайм розпочався з акції вболівальників, які продемонстрували ФФУ все, чого вартий зараз регламент УПЛ:

Динамо – Шахтар. Туалетний флешмоб

Флешмоб вдався на славу 🔥Підітріться своїм регламентом ©Різниця тільки в тому, що туалетний папір яких не яких грошей коштує💰

Щодо гри, то початок тайму був аналогічний першій половині гри. Динамо створило небезпечний момент зусиллями Циганкова, який на швидкості увірвався до штрафного майданчика гірників і віддав під удар Бєсєдіну. Артем мав забивати, але удар нападника заблокував захисник Шахтаря. Одразу після цього моменту гості перехопили ініціативу і перевели гру на половину поля Динамо.

Хацкевич зрозумів, що центр поля гірників переграє його команду, тому вирішив освіжити гру перевіриним бійцем. Гармаш змінив Шепелєва (звичайна ротація атакувальних півзахисників для Динамо початку цього сезону). Перша зустріч Гармаша з м’ячем принесла Динамо штрафний. Як виявилося, цей стандарт став щасливим для киян. Циганков подав на дальню стійку, де знову найкращу позицію обрав Вербич. Удар словенця був у самісінький кут, що і дезорієнтувало Пятова, який не зумів відбити м’яч в поле. 1:0!

Шахтар посилив тиск завдяки збільшенню швидкості в атакувальних діях. Тайсон двічі поспіль легко втік від Сидорчука і створив небезпечні нагоди (принаймні один перспективний штрафний). Це не залишилося поза увагою Хацкевича і коуч змінив капітана Динамо на свіжого Андрієвського.

Прокинувся Марлос на 77 хвилині, пробивши в ближній кут – захисники заблокували, м’яч пішов на кутовий, з якого виник найнебезпечніший момент гірників. Пенальті мав би призначати Можаровський у ворота Динамо. Морозюк відверто програв позицію Патріку і пішов у підкат – жодного дотику у м’яч від Миколи не було, тому логічно було побачити пенальті.

Міг рятівником донецької команди стати Алан Патрік, але його постріл пройшов повз ворота, облизавши сітку воріт Бойка із зовнішнього боку.

Фінальний свисток зафіксував другу поспіль перемогу Динамо над Шахтарем у новому сезоні!

Весь матч дивіться тут!

Динамо – Шахтар. НАЖИВО

Дивись Українське КЛАСИЧНЕ НАЖИВО на FootballHub🔥🔥🔥Мораєс у старті FC SHAKHTAR😎Чи заб'є форвард своїй екс-команді FC Dynamo Kyiv❓З Хочолавою у гірників і Морозюком у киян. Передматчеві розклади від Вадима Скічка, Сергій Пейчев та Vitalii Zverov