Знову Лозанна. Ще один український клуб повстав проти УАФ

УАФ (раніше ФФУ) отримала ще одну судову справу у Лозанні. Позивач – футбольний клуб Перемога із Дніпра, якому було відмовлено в атестаті для участі у змаганнях Другої Ліги наступного сезону.

ФК «Перемога» подає позов до САS!Футбольний клуб «Перемога», паралельно із судовими справами в Україні, подає позов у…

Опубліковано ФК Перемога Неділя, 30 червня 2019 р.

Футбольний клуб Перемога подав позов до Спортивного Арбітражного Суду Лозанни щодо відмови в отриманні ліцензії ПФЛ. В команді звинувачують Атестаційний комітет, який, на думку Перемоги, став місцем заробітку грошей. Клуб проходив попередні перевірки УАФ і не отримував жодних нарікань, однак у підсумку атестат так і не отримав.

Шановні вболівальники, лише сьогодні, 1 липня, футбольний клуб «Перемога» (місто Дніпро) отримав офіційну відповідь від…

Опубліковано ФК Перемога Понеділок, 1 липня 2019 р.

У відповідь на неотримання дозволу заявитися до Другої Ліги Перемога подала апеляцію. Але Апеляційний комітет надав відповідь за 10 днів, вже після жеребкування календарів Першої та Другої Ліг і затвердження остаточних складів учасників змагань. Перемога перейшла у судову площину та на своїй сторінці у соцмережах оприлюднила інформацію про ряд рішень. Цитуємо:

«Перемога» іде у контрнаступ! Як ми й обіцяли, судові справи футбольного клубу «Перемога» (місто Дніпро) відносно…

Опубліковано ФК Перемога Вівторок, 2 липня 2019 р.

Отже, вже направлені судові рішення до Професійної футбольної ліги, Української асоціації футболу та виконавчої служби. При цьому Суд направив до УАФ та ПФЛ ухвали про забезпечення позовів. Зі свого боку нагадаємо, що невиконання рішень та ухвал судів несе за собою кримінальну відповідальність. Ми попереджаємо УАФ та ПФЛ, що відсутність реакції на рішення Суду матиме наслідки вже у вигляді кримінального провадження.

Відзначимо, що для об’єктивного розгляду справи Суд виніс ухвалу про забезпечення доказів у вигляді витребування усіх атестаційних справ команд-претендентів на участь у Другій Лізі сезону 2019/20 років. Також судом було винесено ухвалу про забезпечення позову, якою ЗУПИНЕНО дію рішення Комітету з атестації від 14.06.2019 та забороненно вчиняти будь-які дії, пов’язані з проведенням жеребкування та проводити жеребкування календаря у змаганнях серед команд клубів ІІ Ліги ПФЛ сезону 2019/2020 рр. Тому ми очікуємо, що Ліцензійний комітет УАФ надасть на вимогу Суду усі документи, на підставі яких проходили атестування і наша команда, і усі ті, хто вже отримав атестат для участі у Другій Лізі сезону 2019/20 рр. І знову таки, нагадуємо, що невиконання цієї ухвали несе за собою кримінальну відповідальність.

Читайте також: Цирк на дроті! Виконком УАФ виніс рішення по Олімпіку.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також