Знову скандал! Тренер Оболоні жорстко наїхав на суддів УПЛ

Черговий суддівський скандал в УПЛ.

У 6 турі житомирське Полісся вдома приймало Оболонь. Рахунок на табло довго стояв 0:0, але арбітр матчу призначив пенальті на користь господарів. Василь Грицук реалізував позначку на 90+5 хвилині, а вже на 90+9 Артем Козак зробив рахунок 2:0 на користь Полісся. У коментарі для УПЛ ТБ головний тренер Оболоні сказав наступне:

Заради чого грають хлопці? Уся їхня праця зводиться нанівець. Абсолютно висмоктаний з пальця момент. М’яч угорі, боряться захисник з нападником, захисник задкує, наступає на нападника, каже, це пенальті.

Також коучу не сподобалось, що рефері Віктор Копієвський не свистів, на його думку, явні фоли з боку Полісся.

У першому таймі Слободяну на голову наступають, ледь голову не відривають.  Кажуть, випадково. Трактуються епізоди так, як їм вигідно. VAR, не VAR, це живі люди, які будуть казати те, що їм вигідно. Ми б нічого не говорили, якби була послідовність. Сенс тоді грати, працювати? Давайте одразу вручимо медалі та кубки й закінчимо на цьому.

Валерій Іващенко ОболоньФото: ФК Оболонь

Нагадаємо, що дивне суддівство відбулось і в матчі Минай – Шахтар (1:4).