Знущання з футболу. В якому моменті арбітр зламав гру Динамо – Колос

Скандалу в київському матчі можна було уникнути

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про момент, який розпочав серію жахливих рішень арбітра зустрічі Динамо – Колос Ігоря Пасхала:

Якщо говорити безпосередньо про гру Динамо – Колос, то можна сказати, що Пасхал загубив контроль над грою тоді, коли не вилучив Селезньова в першому таймі. Це ключовий момент поєдинку, який вирішив долю гри. Після цього можна було робити все, що хочеш, і тебе спокійно сприймали.

Селезньов втратив м’яч і пішов дуже жорстко. Він ледь не відриває гомілкостоп Шапаренку. Це пряма червона навіть без ВАРу. Це пряма червона карта і тут навіть телевізор дивитися не треба.

Пасхал просто пошкодував Селезньова і мені дивно, що ніхто з кабіни відеоасистентів не підказав про цей момент. В такій ситуації, коли футболіст б’є по м’ячу, гомілкостоп можна просто “відірвати” – це червона картка. Тут не треба нічого вигадувати і дивитися, а просто показувати червону картку. Я повністю розумію Луческу в цій ситуації.

Далі вже Пасхал почав вигадувати, бо з того самого моменту він втратив гру. Ні першого пенальті не було, ні другого, ні вилучення Шепелєва…©

Іноземні арбітри теж відчули “рівень” суддівства скандального поєдинку в Києві, давши оцінку деяким діям українського арбітра.

Читайте також: Шокуюче парі. Футболісти зробили ПРЕЗИДЕНТА клубу лисим. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також