Зняли Малиновського — втратили перемогу! Аталанта неприємно дивує у матчі з Торіно

Аталанта і Торіно визначали між собою сильнішого у 21 турі Серії А

У стартовому складі бергамасків знайшлося місце Руслану Малиновському, а от новачок Аталанти Віктор Коваленко навіть не потрапив до запасу.

Графіка Atalanta На 22-й хвилині матчу могло здатися, що Аталанта вже все вирішила у цьому матчі

Ілічич забив на 14-й хвилині, скориставшись прекрасною передачею з глибини Де Рона. Подвоїв перевагу Госенс, який на 19-й хвилині виконував чи то пас, чи то удар з гострого кута. Але Сірігу невдало підставив руки, після чого м’яч опинився у воротах Торіно. Ще за 2 хвилини голом відзначився Муріель.

На 38-й хвилині гості могли скоротити відставання. Мурру все зробив класно: увійшов до штрафного майданчика, перекинув Голліні, але Госенс виніс м’яч майже з лінії воріт.

Наприкінці першого тайму туринці все ж забили. Щоправда, допоміг їм у цьому Паломіно, який завалив у власному штрафному майданчику Белотті. Сам нападник Торіно і взявся виконувати одинадцятиметровий. З першим ударом Голліні впорався, а ось із добиванням того ж таки Белотті — ні.

Здавалося, що на цьому перший тайм буде завершено, але туринці влаштували справжню навалу на ворота Аталанти і забили на першій доданій хвилині! Бремер скористався “пожежею” у штрафному майданчику господарів. 3:2 — і це лише після першого тайму!

Другий тайм

Джан П’єро Гасперіні відчув, що команда “посипалася”, тому вже на початку другого тайму зробив декілька замін. На полі з’явилися Джимшиті, Міранчук та Сапата. Але замість господарів нагоди створювали гості. Дуже класний момент організував собі Сінго. Півзахисник Торіно елегантно намагався зовнішньою стороною стопи закрутити м’яч у дев’ятку воріт Голліні, але влучив у поперечку.

Аталанта атакувала більше та масованіше, але туринці на контратаках діяли гостріше.

На 78-й хвилині Руслан Малиновський залишив поле

Українця замінив Ламмерс. Руслан провів непоганий поєдинок: багато рухався, шукав вільні зони, постійно намагався загострювати своїми передачами, але забити чи віддати результативну передачу не вдалося. Руслан отримував “по ногах”, мабуть, найбільше у цьому матчі. Гравці Торіно дуже багато фолили на українцеві.

Гості створили маленьке диво на 85-й хвилині. Верді навісив у штрафний майданчик, а Бонаццолі перевисів захисника і головою переправив м’яч у ворота Аталанти. Божевільна розв’язка і 3:3 у підсумку! Аталанта залишається за межами єврокубкової зони, тоді як Торіно, здобувши четверту нічию поспіль, видирається із зони вильоту.