Знищили свого суперника! Збірна України пройшла у півфінал Чемпіонату світу. ВІДЕО

Збірна України у чвертьфіналі Чемпіонату світу з футзалу перемогла Венесуелу.

Наша команда знищила свого суперника з рахунком 9:4 і пробилася до півфіналу ЧС-2024!

Обидві команди видали просто шалений перший тайм і забили аж 8 м'ячів. Українці досить швидко повели у рахунку. Корсун дістав м'яч на лицьовій лінії і віддав на Абакшина, який другим дотиком пробив у кут – 1:0.

Радість нашої команди була відносно недовгою, оскільки вже за хвилину венесуельці зрівняли рахунок. Відзначився Франсія – 1:1.

Ближчи до середини тайму українці забили ще двічі. Спочатку, Шотурма після передачі з флангу прошив гравця, який захищав порожні ворота – 2:1.

А потім Абашкшин вдало зіграв на добиванні та покотив м'яч у порожні ворота – 3:1.

Суперник знову досить швидко зрівняв рахунок. Спершу Віамонте вийшов віч-на-віч із Суховим і переграв голкіпера збірної України – 3:2.

А вже за хвилину Відаль після розіграшу ауту вколотив м'яч у кут воріт – 3:3.

Та синьо-жовті досить швидко відійшли від такого удару і ще до перерви забили двічі. Абакшин дограв до кінця і прошив голкіпера Венесуели – 4:3.

А за декілька хвилин Швед ударом із-за меж штрафного майданчика вколотив м'яч у верхній кут – 5:3.

На старті другого тайму збірна України забила ще раз. Абакшин викотив на порожні ворота Семенченку і той не схибив – 6:3.

Згодом відзначився голом і голкіпер збірної України. Сухов отримав м'яч у на власній поля, пройшов повз усіх суперників до воріт і вколотив м'яч у сітку – 7:3.

Венесуельці спробували врятувати матч і випустили п'ятого польового гравця та навіть зуміли відквитати один гол – 7:4.

Але досить швидко українці повернули перевагу в чотири голи. Чернявський отримав передачу від Сухова, відіграв голкіпера суперників і покотив м'яч у порожні ворота – 8:4.

Масну крапку в зустрічі поставив Микитюк, який вибіг на порожні ворота та зробив рахунок 9:4.

Тож збірна України виходить до півфіналу Чемпіонату світу, де зіграє з бразильцями.