Зона вильоту вже близько. Вест Гем з Ярмоленком постраждав від Моурінью

Вест Гем та Тоттенгем зійшлися у 13-му турі АПЛ. Це був дебют відомого наставника Жозе Моурінью на посаді головного тренера Шпор.

Проекзаменувати команду відомого португальця мав Андрій Ярмоленко, який вийшов у старті Молотобійців.

У першому таймі ініціативою повністю володів Тоттенгем. Гості непогано комбінували, використовували свої найсильніші сторони: швидкість Сона та вибір позиції Кейном. Дуже хороший момент мав Сон, коли обвідним ударом з дальньої відстані намагався вразити ворота Роберто.

Південнокореєць забив із другої спроби. На 36-й хвилині підопічні Моурінью у 2 передачі пройшли півзахист та захист Вест Гема, а Сон спокійно розібрався із гокіпером — 0:1.

Так само Тоттенгем забив на 43-й хвилині. Деле Аллі видряпав м’яч на лівому фланзі, Сон на швидкості пройшов до штрафного майданчика і прострілив на Моуру. Лукас переправив м’яч у ворота Молотобійців — 0:2.

Про Вест Гем, окрім пропущених м’ячів, говорить ще й статистика ударів по воротах у першому таймі: 2 удари повз і 0 ударів у площину. Ані про які ефективні дії Ярмоленка та його партнерів по атаці мова не йшла.

Третій м’яч Тоттенгем забив одразу по перерві. Ор’є класно навісив з правого флангу у штрафний майданчик, а Кейн переграв у боротьбі Діопа і вколотив головою м’яч у ворота Вест Гема — 0:3.

Майже одразу після третього гола Пеллегріні замінив Андрія Ярмоленка (перед цим поле також залишив Андерсон).

На 73-й хвилині відставання в рахунку скоротив Антоніо, а Огбонна на 96-й хвилині натякнув на камбек. Але Молотобійцям забракло часу, щоб зрівняти рахунок. У підсумку — 2:3.

Андрій Ярмоленко отримав за цей матч одну із найнижчих оцінок від WhoScored — 5.6.