Зоря гарантує бронзу! Луганський клуб здолав СК Дніпро-1 у емоційному матчі. ВІДЕО

Ліга Європи чекає на луганців

Втрата перед матчем

Зоря без ілюзій на друге місце завітала в гості до СК Дніпро-1, щоб офіційно оформити бронзу УПЛ цього сезону. Команда Йовічеча прийняла луганців, які цього дня святкували день народженя клубу (Зорі вже 98 років), з втратою. Маріо Чуже отримав м’язову травму на розминці. Результативного хорвата у стартовому складі змінив Ді Франко.

Дніпряни у першому таймі нічим не поступалися гостям і саме підопічні Йовічича були ближчими до забитого м’яча. Шлях до омріяного гола гравцям СК Дніпро-1 двічі перекривав Мацапура. Молодий голкіпер Зорі на 12 хвилині потягнув небезпечний удар у кут від Піхальонка. На 35 хвилині той же Піхальонок пробивав з-за меж штрафного майданчика. М’яч після рикошету від Вернидуба летів під поперечку воріт луганців, але Мацапура кулаком перевів його на кутовий.

Був у першій половині ще один вартий уваги епізод. В одному із моментів Кривушкін вгледів порушення правил з боку Кабаєва проти Ді Франко і призначив небезпечний штрафний. Гравці господарів зрозуміли шок Кабаєва, який здивувся рішенню арбітра, і просто віддали м’яч!

Ключовий епізод матчу

Другий тайм розпочався з активностей біля воріт обох команд. Спочатку Мацапура у красивому стрибку відбив удар Сватка після подачі зі штрафного. А в наступній атаці Зоря відповіла потужним пострілом Іванісені з-за меж штрафного майданчика. М’яч прийняла на сбе стійка воріт Юрчука.

Близьким до шедевру був Кочергін. Герой поєдинку з Минаєм наважився на удар злету з далекої відстані – м’яч зачепив когось із гравців дніпрян і пройшов поруч зі стійкою воріт господарів.

День народження Зорі не залишив без уваги Данило Ігнатенко. Опорний півзахисник господарів дуже грубо зіграв проти Жуніньйо, за що Дмитро Кривушкін показав порушнику жовту. Після нетривалого перегляду ВАР рефері не забарився змінити своє рішення – вилучення.

Результативний фол Тейлора

Гостям для реалізації чисельної переваги знадобилися 10 хвилин. Тейлор у власному штрафному майданчику заплутав ноги Назарині і Кривушкін (знову після підказки відеоасистента і перегляду повтору) призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Юрченко – 1:0!

Знекровлені вилученням господарі не змогли відповісти супернику голом. Зоря перемагає 1:0 і у святковий день гарантує собі кваліфікацію до Ліги Європи!