Шахтар достроково став чемпіоном. Зоря цьому не завадила

Луганська Зоря у 29-му турі УПЛ приймала донецький Шахтар. Гірники у цьому матчі могли здобути чемпіонство.

Початок матчу для Гірників вийшов дуже хорошим. Підопічні Фонсеки заволоділи м’ячем та почали активно використовувати свою грізну зброю — швидкі фланги. Ісмаїлі, звично для себе, дуже добре підключався до атак на своїй бровці. Але гол прийшов з протилежного флангу. Степаненко чудово перевів на Болбата, правий захисник Шахтаря прострілив у штрафний майданчик, а Мораєс виявився спритнішим у боротьбі із Білим та переправив м’яч у ворота Зорі — 0:1.

У першому таймі можна згадати декілька небезпечних ударів Тайсона з-за меж штрафного майданчика. Одного разу бразилець просто не влучив у ворота, а в іншому епізоді свою майстерність показав Шевченко. У Зорі можна згадати лише небезпечний удар Лєднєва з дальньої відстані під праву стійку. Але в тому епізоді свою майстерність показав Пятов, здіснивши сейв.

Юрій Вернидуб вдався до замін з перших хвилин другого тайму, випустивши Громова замість Будківського. У Зорі майже нічого не виходило в атаці у першій половині зустрічі, тому у нападі треба було щось змінювати.

Шахтар створював загрозу за рахунок швидких контратак. Коваленко біля штрафного майданчика на правому фланзі міг вирішувати епізод, але із дуже вигідної позиції не влучив у ворота.

Зорі не вистачало думки в атаці. Шахтар краще розпоряджався м’ячем, тому і мав більше варіантів попереду. У луганців із цим були величезні проблеми. Нерідко можна було побачити, як Вернидуб дуже емоційно щось виговорював своїм футболістам.

Тільки-но вийшов на заміну Тете, як одразу просто розірвав декількох захисників на правому фланзі та викотив під удар Мораєсу. Нападник Шахтаря пробивав із меж штрафного майданчика, при цьому йому ніхто не заважав. Класний удар Мораєсе перевершив тільки більш класний сейв ногою (!) від Шевченка.

Гості повністю контролювали хід матчу. Наприкінці поєдинку Зоря не змогла створити жодної небезпеки біля воріт Гірників. Шахтар зміг зберегти переможний рахунок і достроково став чемпіоном України сезону 2018-2019.