Зоря — Пакш. Нефарт в атаці і загадковий потенційний новачок

Луганська Зоря свій останній поєдинок на зборі у Словенії проводила з угорським Пакшем. Суперник луганців — середняк чемпіонату Угорщини.

Віктор Скрипник у цьому поєдинку віддав перевагу перевіренішим бійцям, аніж це було у матчі проти Осієка, в якому луганці розгромно поступилися.

Варто відзначити повернення у ворота Махарадзе, якого у попередніх матчах заміняли Шевченко та потенційний новачок із Нюрнберга боснієць Василь. А ось про ще одного можливого новачка Лазао поки що нічого не відомо. У попередньому матчі зі Шльонськом він вийшов на заміну в другому таймі. Як бачимо, з Пакшем Лазао грав зі стартових хвилин.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги луганців. Багато атак, багато небезпечних ударів та навіть стійка від Будківського. Але тільки 1 забитий м’яч. Це Кочергін відзначився на 17-й хвилині, пробивши з лінії штрафного майданчика — 1:0.

В угорців було гірше з атаками, але вони змогли використати чи не єдиний момент до перерви. Після подачі з кутового захисники Зорі недалеко винесли м’яч, чим і скористався суперник — 1:1.

Одразу по перерві Віктор Скрипник зробив 4 заміни. На поле вийшли: Арвеладзе, Загоруйко, Абу Ханна та голкіпер Василь.

Зоря хоч і контролювала гру, створювала небезпечні моменти біля воріт Пакша, але забити луганцям ніяк не вдавалося. Фінальний свисток підсумував нічию 1:1.

Зоря повертається до України готуватися безпосередньо до поєдинку кваліфікації Ліги Європи. Віктор Скрипник переглянув немало новачків, футболістів молодіжного складу Зорі і тепер обиратиме серед них найкращих.

Під час цього поєдинку відбувався матч потенційних суперників луганців у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Естонська Нарва приймала чорногорську Будучность.