Зоря — Шахтар. Нічийна гра на користь Гірників

Битва команд, які посідають перші дві сходинки турнірної таблиці УПЛ. Зоря та Шахтар зустрічалися у 18-му турі.

View this post on Instagram

⬛️⬜️ Стартовый состав «Зари»: #зоря #зорялуганськ #заря #зарялуганск

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Dec 14, 2019 at 6:05am PST

⚒ Наш состав на последний матч 2019 года #ЗаряШахтер. ⠀ ⚒ Our team for the last match in 2019 #ZoryaShakhtar. ⠀ ⚒ Наш склад на останній матч 2019 року #ЗоряШахтар. ⠀ ⏰ 17:00 | 16:00 CET 📍 #Запорожье | #Zaporizhia | #Запоріжжя 📺 2+2

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on Dec 14, 2019 at 6:00am PST

Кадрові втрати

Зоря з перших хвилин приємно здивувала хорошим пресингом, рухом та організацією атак. Луганці непогано заходили у штрафний майданчик Шахтаря. Дуже небезпечно пробивав Кочергін, але після його удару м’яч влучив у руку Додо і вилетів на кутовий. Арбітр Романов на одинадцятиметрову позначку не вказав.

Шахтар відповів класним моментом Мораєса, але реалізацію виходу сам на сам із Махарадзе назвати “класною” не можна. Нападник пробив повз ворота, не зумівши віддячити Марлосу за прекрасну передачу.

Непогано продемонстрував силу свого удару Лєднєв. Богдан пробивав з-за меж штрафного майданчика під поперечку, але Пятов перевів на кутовий. Відповідь Гірників була не менш небезпечною. Мораєс пробив з лінії штрафного майданчика у лівий кут, але Махарадзе зміг забрати м’яч.

Кадрові проблеми Шахтаря у центрі поля позначилися і на грі Гірників. Антоніо, Патрік і Коваленко дуже часто втрачали м’яч у середині поля, через що у гравців Зорі з’являлися можливості для швидких атак. Степаненка явно не вистачало. Як і Тайсона, який часто опускається низько у півзахист і починає будувати атаки Шахтаря.

У Зорі неприємності виникали тоді, коли Шахтар вмикав швидкість. Та й креатив від Марлоса, певно, став несподіванкою для Абу Ханни і Вернидуба, які мали дещо розгублений вигляд у деяких моментах.

С пылу с жару. Несколько фото сразу с игры Заря-Шахтёр. #football#zorya#zoryaluhansk

Голи

На 55-й хвилині поєдинку захисники Зорі один одному завадили вибити м’яч з власного штрафного майданчика, Мораєс залишився сам на лівому фланзі і влучно пробив у дальній нижній кут воріт Махарадзе. 15-й гол для нападника Шахтаря у нинішньому сезоні і — 0:1.

Тренер луганців Віктор Скрипник одразу відреагував на пропущений м’яч виходом Русина замість Луньова.

Луганці відігралися швидко. На 61-й хвилині Кабаєв та Кочергін класно розібралися із суперниками на лівому фланзі атаки, пішов простріл у штрафний майданчик, де Лєднєв тільки на це й чекав. Богдан вискочив з-за спини Антоніо і пробив Пятова — 1:1. Це вже 9-й забитий м’яч для Лєднєва поточного сезону УПЛ.

Зоря більше контролювала м’яч, але під час атак до ударів справа не завжди доходила. Варто відзначити і високу щільність в обороні Гірників. Підопічні Каштру не давали багато простору гравцям Зорі.

На 83-й хвилині поєдинку гравці Шахтаря організували швидку контратаку, Марлос вивів Тете сам на сам із голкіпером, бразилець прокинув м’яч повз Махарадзе, який зупинив Тете лише руками. Арбітр вказав на пенальті. Марлос спробу чітко реалізував — 1:2.

Після 2-го пропущеного м’яча Зоря більше не змогла створити небезпеку біля воріт Шахтаря. Доволі важка перемога лідера чемпіонату. Зоря нав’язала серйозну боротьбу Шахтарю, але здобути важливі пункти підопічні Скрипника не змогли.