Зоря – це вам не Гент! Динамо втрачає очки у матчі з луганчанами. ВІДЕО

Динамо в 5-ту турі чемпіонату України вдома грало із Зорею.

Порівняно з матчем-відповіддю проти Гента, Луческу зробив лише дві заміни: замість Буяльського – Андрієвський, а на вістрі атаки вийшов Вербич. За інформацією ПРОФУТБОЛа, Супряга не потрапив до заявки киян через невелику травму.

View this post on Instagram

Стартовий склад «Динамо» на матч 5-го туру Favbet Ліги проти луганської «Зорі». #FCDKLive #ДинамоЗоря

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Oct 4, 2020 at 6:14am PDT

Команди активно розпочали матч. Вже  на перших хвилинах Юрченко пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, але Бущан без проблем забрав м’яч до рук. Господарі буквально одразу відповіли проходом Шапаренка по флангу і прострілом на дальню стійку. На щастя для Зорі, ніхто з динамівців не зміг дістатися до м’яча.

Чудову нагоду в середині першого тайму змарнував Де Пена. Уругваєць протягнув м’яч і з лінії штрафної зони пробив у дальній кут, проте голкіпер Зорі Микита Шевченко ногою парирував цей удар.

Сейвище Микити Шевченка💪 @fc_dynamo_kyiv – @zoryaluhansk Наші партнери – @parimatch.ukraine #shevchenko #dynamo #zorya #depena #football #footballhub #зоря #динамо #футбол #футболхаб #шевченко #сейв

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Oct 4, 2020 at 8:26am PDT

Більше небезпечних моментів команди в першому таймі не створили.

Другий тайм

По перерві Динамо могло відкривати рахунок. Жерсон виконав подачу на дальню стійку, Шапаренко виграв позицію у захисника і в дотик пробив у кут воріт, але Шевченко ногою зумів дістати цей м’яч.

В середині другого тайму рахунок у матчі відкрила Зоря. Кочергін потужно пробив у кут воріт з-за меж штрафного майданчика. Бущан пальцями зачепив м’яч, але удар виявився занадто сильним – 0:1.

Фантастичний удар Кочергіна чи помилка Бущана?✍️ Так @zoryaluhansk вийшла вперед у матчі з @fc_dynamo_kyiv Наші партнери – #shevchenko #dynamo #zorya #depena #football #footballhub #зоря #динамо #футбол #футболхаб #кочергін #гол

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Oct 4, 2020 at 8:52am PDT

Проте раділа Зоря недовго. Вже за 10 хвилин Динамо зрівняло рахунок. Вербич ефектно на прийомі розвернув Абу Ханну, увійшов до штрафного майданчика і спробував перекинути Микиту Шевченка. Голкіпер Зорі цей удар відбив, але прямо у нападника Динамо. З другої спроби словенець вже просто покотив м’яч у порожні ворота – 1:1.

Після цього поєдинку Динамо залишається на першій позиції в чемпіонаті України з 11 балами у своєму активі. Зоря – дев’ята і має 5 очок.

Читайте також: Прорвало! Яремчук перед матчем збірної України роззабивався за Гент та Вест Гем шокує фаворита. Лондонці показали Зорі, як перемагати Лестер. ВІДЕО