Зоря влипла. Луганському клубу світять великі проблеми

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про велику проблему луганської Зорі:

Пряма мова:

У Зорі можуть бути достатньо великі проблеми. Наскільки я розумію, зараз готується судовий позов до Зорі на 2 мільйони євро з приводу переходу Вілліана Гомеса. Та справа, коли він перейшов з Металіста і жодного разу не зіграв за Зорю, а його продали до Крузейро і всі гроші зайшли луганцям. Луганський клуб мав віддати частину тим людям, які організовували трансфер, певну суму грошей, але не віддав. Тепер ці люди написали листа в Зорю з проханням розрахуватися, а якщо цього не буде, то вони залишають за собою право йти до суду.

Два мільйони євро для будь-якого українського клубу – серйозні гроші. Стабільність Зорі залежить від того, як команда зараз зіграє весняну частину. Якщо команда потрапить до групового раунду Ліги Європи, тоді можна буде говорити про якусь стабільність. А так у команди можуть бути великі проблеми, і ще й накладається ця історія з Вілліаном.

Реально, він не зіграв жодного матчу. Наскільки я розумію, тоді були близькі стосунки між Шахтарем та Зорею і керівництво донецького клубу порадило луганцям провернути цю історію, закрити її таким чином. Клуб забрав футболіста із Металіста, підписав як вільного агента. Вілліан не зіграв жодного матчу і його одразу продали в Крузейро. Зоря просто на рівному місці заробила гроші. Безперечно, що це є бізнес, але там були люди, які оформлювали всю цю історію, які придумали її і очікували на свої дивіденди. Зоря з ними не розрахувалася і це може бути дуже серйозною проблемою для клубу.

Раніше про сумну перспективу луганців через справу Віллана розповідав ексгендиректор Зорі Сергій Рафаїлов.

Читайте також: Чому Гент просить багато грошей за Яремчука? Причина у київському Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також