Зозулю знову звинуватили у нацизмі. Альбасете захищає українця

Іспанське видання Marca взяло інтерв’ю у відомого іспанського політика Пабло Іглесіаса. Лідер лівої партії Podemos не зміг обійти стороною українського форварда Альбасете Романа Зозулю.

Іглесіас підтримав позицію фанатів Райо Вальєкано, які фактично влаштували цькування Зозулі під час трансферу, що й не дозволило українцеві зіграти за Райо. Зокрема, іспанський політик назвав Романа нацистом і расистом:

У випадку із Зозулею ми не говоримо про якісь ідеологічні погляди, які може мати кожна людина. Ми говоримо саме про неонациста. Ми говоримо про расизм, який завдає великої шкоди. Чи було б прийнятним для Німеччини, якби у цій державі грав футболіст, який робить нацистський жест або має татуювання зі свастикою? Ось чому я вважаю, що вболівальники Райо Вальєкано продемонстрували свою прихильність до демократичних цінностей і прав людини.

Альбасете дуже швидко відреагував на заяву Іглесіаса та видав офіційний комунікат з цього приводу, підтримавши Романа Зозулю:

Рада директорів і вся родина Альбасете хоче висловити свою одностайну підтримку Романові Зозулі. Його поведінка за двадцять місяців, упродовж яких він грає в Альбасете, є справжнім прикладом для всіх. Він є прикладом як у роздягальні, так і у підтримці соціальних проектів, які реалізує фундація Альбасете з метою створення справедливішого та рівноправнішого суспільства. Альбасете надав гравцеві свої юридичні послуги у випадку, якщо він потребує законного захисту своєї честі.

Пабло Іглесіас — це лідер іспанської партії Podemos, яка входить до складу парламентської коаліції. Сам Іглесіас є депутатом Європарламенту. Іспанець неодноразово критикував ЄС за дуже жорсткі санкції щодо Росії. Він закликав не псувати відносини з Росією, але в той же час підкреслював, що не симпатизує Путіну.

Читайте також: Коноплянка і Шальке. Що станеться влітку? 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також