Зробили КАМБЕК! Україна на характері вириває першу перемогу на Євро-2024. ВІДЕО

Збірна України після нищівної поразки у першому матчі на Євро-2024 від Румунії (0:3) у другому поєдинку чемпіонату Європи грала зі Словаччиною.

На цю зустрічі Сергій Ребров зробив ротацію складу порівняно з протистоянням із румунами.

Перший удар в площину воріт завдали саме словаки. На 10-й хвилині із меж штрафного майданчика Гараслін пробивав у ближній кут, але  Трубін відбив.

Ще за хвилину голкіпер збірної України знову врятував синьо-жовтих. Після прострілу з лівого флангу Матвієнко невдало вибив м'яч на дальню стійку, де був Шранц і словак у дотик стріляв з декількох метрів – Трубін парирував.

Після цього свій перший удар в площину воріт завдали і українці. Бражко пробивав з дальньої відстані Дубравка спокійно взяв м'яч до рук.

Згодом небезпечно зі штрафного пробивав Ганцко, але Трубін впевнено закрив кут і відбив цей постріл.

Та на 17-й хвилині словаки таки досягли свого і повели у рахунку. Гараслін отримав передачу на лівому фланзі після вкидання з ауту і він навісив на дальню стійку, де Шранц виграв позицію в Зінченка і пробив головою – м'яч від газону залетів у сітку воріт – 1:0.

На 28-й хвилині Довбик отримав передачу в штрафному майданчику суперника, технічно прибрав Шкріньяра і одразу пробив, але його удар у підкаті заблокував Пекарік.

На 34-й хвилині збірна України організували чудову атаку і Тимчик ударом із меж штрафної зони влучив у стійку.

Ще за декілька хвилин Мудрик продерся по лівому флангу і намагався прострілити до воротарської зони, але Дубравка надійно зіграв і вибив м'яч.

На 44-й хвилині гравці збірної Словаччини зуміли організувати швидку атаку і Гараслін пробивав у дальній кут – сейв Трубіна.

По перерві збірна України зуміла зрівняти рахунок. На 54-й хвилині українці розіграли чудову атаку і Зінченко прострілив до штрафної зони на одинадцять метрів, де був Шапаренко який у дотик прошив Дубравку – 1:1.

А на 80-й хвилині синьо-жовті вийшли вперед у рахунку! Шапаренко закинув м'яч за спини захисників до штрафного майданчика на Яремчука, який вийшов на заміну замість Довбика, нападник обробив передачу і другим дотиком покотив повз Дубравку – 1:2.

Словаки кинулися відігруватися, але збірна України надійно відіграла в захисті і не дала супернику забити. Синьо-жовті перемагають 2:1 і набирають 3 очки!