Зубков асистує, Ференцварош перемагає і стає чемпіоном! ВІДЕО

У 30-му турі чемпіонату Угорщини Ференцварош достроково оформив чемпіонство, перегравши у гостях Гонвед.

Команді Сергія Реброва достатньо було набрати лише 1 очко в останніх чотирьох турах, щоб здобуте друге поспіль чемпіонство. Але Ференцварош вирішив не відтягувати цю подію на останні матчі і заробив одразу 3 бали у грі з Гонведом, перемігши з рахунком 2:0.

У першому таймі було дуже багато боротьби, та глядачі не змогли побачити голів. Ба більше, команди навіть не нанесли жодного удару в площину воріт. Усе змінилося вже у другій половині зустрічі. На початку тайму Ференцварош отримав право виконати кутовий. Шкварка подав на кут воротарського, Болі виграв боротьбу і скинув на дальню стійку, де був ніким не прикритий Блажич. Нападник в дотик головою розстріляв ворота господарів – 0:1.

Honvéd – Fradi 0-1

Néhány perc alatt kétgólos előnyre tett szert a 31. bajnoki címéhez egyre közelebb kerülő Ferencváros. Először a csapatkapitány, Blazic vette be a Honvéd kapuját.Élő közvetítés: https://bit.ly/2ULM0x2

Опубліковано M4Sport Вівторок, 16 червня 2020 р.

Вже за 5 хвилин Ференцварош забив вдруге. Марсель Гайстер виконав довгу подачу на Зубкова, українець в дотик грудьми скинув на Шкварку, який з лінії штрафного майданчика пробив точнісінько у ближній кут воріт – 0:2.

Skvarka gólja a Honvéd ellen

Egy remek támadás végén Skvarka duplázta meg a Ferencváros előnyét a Honvéd ellen, érik a bajnokavatás a Hidegkutiban.

А вже у останню додану до основного часу хвилину третій м’яч міг забивати Болі. Форвард утік від захисників і вийшов віч-на-віч з голкіпером Гонведу Туйвелом. Івуарієць намагався перекинути воротаря, а натомість влучив йому прямісінько в руки.

Такі дії Болі викликали посмішку на обличчі Сергія Реброва, який вже вдруге поспіль приводить команду до золота Чемпіонату Угорщини.

Franck Boli óriási ziccert hagyott ki

Franck Boli vélhetően már a bajnoki ünneplésre koncentrálhatott, mert a Honvéd elleni mérkőzés utolsó pillanataiban csúnyán elpuskázott egy ajtó-ablak ziccert.

Після матчу Ребров поділився враженням від перемоги:

Вітаю хлопців, адже виграти два чемпіонати поспіль не так просто. Це велике досягнення, оскільки Фегервар був для нас досить серйозним суперником. Не можу сказати, що ми були кращими за інші клуби, тому що завжди зосереджуюся лише на власній команді. Я завжди прошу гравців робити те саме. Це менталітет, який я хотів передати, оскільки це стиль переможців, який ми демонструємо

Читайте також: Чемпіонство в Бундеслізі цього сезону оформлене офіційно. На черзі АПЛ? та Сульшеру потрібна ексзірка Шахтаря. Він вигравав Кубок УЄФА з Гірниками