Зупинили гравця-сенсацію! Каноніри разом із Зінченком за тайм розбирають Фулгем. ВІДЕО

У 27-му турі АПЛ Арсенал грав у гостях із Фулгемом. Уже традиційно Олександр Зінченко з’явився з перших хвилин.

Зі старту каноніри взяли м’яч під контроль, але на початку, окрім перепасовки у штрафному майданчику суперника, нічого більше їм не вдавалося створити.

На 16-й хвилині гості завдяки автоголу від Робінсона зуміли відправити м’яч у сітку воріт. Та арбітр після підказки VAR скасував взяття воріт через офсайд у гравців атаки.

Сумували футболісти Арсенала недовго. Уже на 21-й хвилині вони повели у рахунку. Троссард із кутового навісив до воротарської зони, де Габріел виграв повітря у суперника у головою прошив голкіпера – 0:1.

Ще за декілька хвилин підопічні Мікеля Артети подвоїли перевагу. Троссард з лівого флангу навісив на дальню стійку на Мартінеллі і бразилець головою відправив м’яч у кут воріт – 0:2.

Потім Арсенал змарнував три чудові нагоди. Спочатку Джака виходив віч-на-віч із голкіпером, але забув пробити і Лено забрав м’яч у нього з ніг. Потім Троссард завдав удару із дванадцяти метрів – м’яч пройшов поруч зі стійкою. І зрештою Мартінеллі розстрілював ворота Фулгема з декількох метрів після навісу Вайта – чудовий сейв Лено.

Та ще до перерви каноніри таки зуміли забити втретє. Троссард з лівого флангу подав до штрафного майданчика Фулгема, Едегор прийняв м’яч, обіграв захисника і пробив у кут – 0:3.

У другому таймі гості дещо збавили оберти і цим ледь не скористалися гравці Фулгема. Після подачі з кутового Тосін Адарабіойо виграв повітря і пробив головою у поперечку.

На 72-й хвилині Артета замінив Зінченка і випустив Тірні. Та найголовніше повернення для Арсенала сталося на 77-й  на поле вийшов Габріель Жезус, який нарешті відновився після травми коліна.

До слова, канонірам у цьому поєдинку вдалося закрити гравця Шахтаря Соломона, який грає на правах оренди за Фулгем. До цієї зустрічі ізраїльтянин забивав у 5-ти поєдинках поспіль!

Тож, Арсенал впевнено перемагає з рахунком 3:0 і зберігає 5-ти очковий відрив від Манчестер Сіті у турнірній таблиці.