Вербич: Ця перемога дуже важлива для нас

Гол Бурди наприкінці першого тайму надихнув Динамо на перший супер результативний матч в УПЛ у сезоні. Гол Вербича на 67 хвилині, м’яч Кенджори на 74 і постріл Циганкова на 87 – і є перша перемога киян з рахунком, більшим за 1:0.

Станьте першими, хто відчує емоції гравців і тренерів Динамо та Десни після матчу 9-го туру УПЛ. Включення з підтрибунного приміщення НАЖИВО від Романа Бебеха.

Беньямін Вербич, форвард Динамо:

Ви сьогодні вийшли на дещо підзабутій для себе позиції форварда…

У своєму попередньому клубі я справді вже грав на позиції форварда. Мені подобається ця позиція. Сьогодні ми так поекспериментували, і я дуже задоволений, що зміг принести користь команді. Як мене використовувати вирішує тренер, я ж скажу, що радий продуктивно грати на обох позиціях.

6 матчів без перемог – як воно бути у цій шкурі?

Динамо – видатний клуб. У нас хороша команда, для нас неможливо отак не вигравати 6 матчів поспіль. Ми розуміємо, що маємо вигравати усі матчі. Сьогоднішня перемога надасть нам упевненості. Вона була для нас більш ніж потрібна. Вона окрилить нас у майбутніх матчах.

Томас Грімм, президент УПЛ:

Що думаєте про перемогу Динамо. Ви були у роздягальні?

Ні, я відвідував кімнату рефері. Цього разу арбітраж вела жінка. Я подякував бригаді за ту роботу, яку вони проводять щотижня і подякував за сьогоднішній матч.

Не так багато глядачів на стадіоні, як хотілося б. Що робити, як гадаєте?

Відверто кажучи, я теж здивований. Сьогодні – теплий погожий вечір, але прийшло дуже мало людей. Це – тема для обговорення з клубами.

Олександр Рябоконь, головний тренер Десни:

Що не вдалося сьогодні?

В першому таймі більш-менш зберігали ігрову дисципліну. Багато чого не дозволили зробити супернику. На жаль пропустили гол у роздягальню, хоча у нас самих були можливості за рахунку 0:1. Свого моменту не використали. Далі Динамо спіймало кураж – колись їх мало прорвати. На жаль, це сталося з нами. У другому таймі доводилося ризикувати. Проте, якось дуже легко вони нам забили свої м’ячі у другому таймі, при тому, що і воротар рятував, але давати добивати раз, другий, третій…. Будемо розбирати.

Ваш нападник Безбородько у матчі дав чудового фінта у ситуації, коли міг зіграти простіше, простіше навісити за рахунку 0:0. Як ви ставитеся до таких дій, бо глядачі люблять такі красиві моменти?

Я вважаю так – він подав, а вже яким чином – це його особиста справа. Мабуть, так йому було простіше у тій ситуації. Він же зробив передачу – це не піжонський момент, такий удар був обґрунтованим. А може у нього дві праві? Не знаю, зараз спитаю.

Ви сваритимете команду, чи скажете, все нормально, йдемо далі?

Чотири – це багато. Буде серйозна розмова. За три дні вже кубкова гра.

Микола Морозюк, півзахисник Динамо:

Стільки критики вилилося на Динамо. Давно вже такого не було. Як почувалися сьогодні?

Критика була обґрунтована. Ми розуміли, що сьогодні діватися нікуди було. Ми багато спілкувалися в середині колективу. Сьогодні ми мали зрушити з місця і рухатися тільки вперед. 2 очка, 4 м’ячі – я сподіваюся, що ця перемога дозволить нам впевненіше йти далі. Я сподіваюся, що ця перемога дасть нам позитив, впевненість у своїх силах.