16-та результативна дія у сезоні! Українець продовжує вражати за кордоном. ВІДЕО

Ексгравець збірної України Роман Безус продовжує демонструвати результативний сезон за Омонію.

Цього разу півзахисник відзначився асистом у матчі Кубку Кіпру з футбольним клубом Іпсонас (3:0). На 26-й хвилині Безус віддав передачу на лінію штрафного майданчика на Лецякса, який з гострого кута вколотив м'яч у сітку воріт. Так рахунок став 2:0 на користь Омонії.

Також Безус долучився і до третього (заключного) гола, а точніше автогола, в цій зустрічі. На 48-й хвилині саме українець виконав подачу від кутового прапорця, після якої Бен Халек зрізав м'яч у власні ворота.

Відзначимо, тепер на рахунку Безуса 16 результативних дій у цьому сезоні: 9 голів і 7 асистів.