4 голи за 20 хвилин! Лукаку влаштував феєрію у відборі до Євро-2024. ВІДЕО

Ромелу Лукаку допоміг збірній Бельгії розбити Азербайджан!

Бельгійці перемогли з рахунком 5:0. Чотири м'ячі своєї команди забив саме Лукаку і зробив він це впродовж 20 хвилин!

Спочатку, на 17-й хвилині, нападник після навісу з лівого флангу головою переправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Згодом, на 26-й хвилині, Кастань у штрафному майданчику скинув головою на Лукаку, який дотик прошив голкіпера – 2:0.

Утретє форвард відзначився на 30-й хвилині. Нападник Роми після навісу з лівого флангу пробив головою у кут воріт – 3:0.

А потім, на 37-й хвилині, він забив учетверте. Лукаку отримав передачу в штрафній зоні суперника, прикрив м'яч корпусом від захисника і другим дотиком завдав сильного удару в кут – 4:0.